Miley Cyrus, Paris Hilton i Sia na jednej scenie. Nową wersję "Stars are Blind" wysłuchano 2 miliony razy w 3 dni

Miley Cyrus zaprosiła na swojego Sylwestra artystki takie jak Paris Hilton i Sia. Wokalistki wykonały wspólnie nową wersję wielkiego hitu "Stars Are Blind". Utwór podbija sieć i zyskuje na popularności. W zaledwie 3 dni nagranie obejrzano ponad 2 miliona razy.

Miley Cyrus już po raz drugi zorganizowała dla fanów emocjonujące show sylwestrowe. Podczas "Miley’s New Year’s Eve Party" na scenie aż roiło się od gwiazd. U boku wokalistki mogliśmy zobaczyć jej matkę chrzestną Dolly Parton, Davida Byrne'a, hip-hopowy duet Rae Sremmurd, raperkę Latto czy piosenkarkę Fletcher.

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Miley Cyrus, Paris Hilton i Sia wykonały razem hit "Stars are Blind"

Ogromną sensację wywołał jednak występ Miley w towarzystwie Paris Hilton oraz Sii. Artystki wykonały wspólnie odświeżoną wersję hitu "Stars are Blind". Utwór z repertuaru Hilton podbijał listy przebojów w 2006 roku i trafił na płytę "Paris".

 

Nowa wersja kawałka ma zapowiadać powrót artystki do muzyki. Paris poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że to dopiero początek ekscytujących nowości, nad którymi pracuje. Nie kryła wielkiej radości z powrotu na scenę, opublikowała post, w którym oświadczyła:

"Jak dobrze było wrócić na scenę, to takie inspirujące być otoczoną przez tak wielu utalentowanych artystów, których podziwiam. Mam szczęście móc nazywać ich przyjaciółmi. 2023 roku, już cię kocham!"

 

Podczas imprezy Miley Cyrus nie zabrakło innych spektakularnych momentów. Artystka wykonała z Dolly Parton wyjątkową wersję "Wrecking Ball" oraz "I Will Always Love You" i "Jolene". Kiedy na scenie pojawił się David Byrne, publiczność szalała przy dźwiękach "Let's Dance" Davida Bowiego.

Zapisy wyjątkowych występów są dostępne na oficjalnym profilu NBC na YouTubie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: