Zaśpiewała "Miłość w Zakopanem" po francusku. W szoku widzowie i... Sławomir. "Mam dreszcze"

Występ 27-letniej Francuzki w ostatniej edycji popularnego programu "Mam talent" przeszedł do historii. Wokalistka wykonała przebój Sławomira w swoim ojczystym języku. Jej aranżacja zachwyciła publiczność i wzruszyła jury.

Joan Bonjour była jedną z uczestniczek 14. edycji programu "Mam talent". Na scenie zaprezentowała popularny utwór disco polo "Miłość w Zakopanem" Sławomira, lecz w zupełnie nowej odsłonie. Jurorzy byli zachwyceni.

Wyjątkowy występ w programie "Mam talent". Uczestniczka zaśpiewała przebój disco polo po francusku

Przebój "Miłość w Zakopanem" w wykonaniu Sławomira, to jeden z najpopularniejszych utworów disco polo. Piosenka przez długi czas podbijała listy przebojów, przez co jej słowa zna niemal każdy. Z hitem polskiego artysty zmierzyła się wokalistka pochodząca z Paryża, która w ostatniej edycji "Mam talent" zaprezentowała utwór w zupełnie nowej odsłonie. Jej aranżacja wprawiła wszystkich w osłupienie.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

"Miłość w Zakopanem" po francusku. Sławomir pogratulował jej występu

Joan Bonjour zaskoczyła widzów swoją aranżacją piosenki Sławomira. Francuska artystka zaprezentowała "Miłość w Zakopanem" w wersji romantycznej ballady, w dodatku śpiewając w swoim ojczystym języku. Jej występ zachwycił nie tylko publiczność, ale również jury, którzy nie kryli podziwu i wzruszenia.

 

Pod nagraniem występu Joan Bonjour udostępnionym na oficjalnym kanale stacji TVN w serwisie YouTube, który można obejrzeć tutaj, pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych widzów.

I mamy właśnie dowód co aranżacja robi z utworu. Jak się wie, o czym śpiewa i się to czuje, to od razu inny utwór się wykonuje. Przepiękny głos, jak i również sposób zaśpiewania, od teraz patrzę pięknie na tę piosenkę, takich talentów potrzeba w tym programie. Brawo!
Fenomenalna aranżacja, przepiękny głos i interpretacja.
Dla mnie jest diamentem, pokazała siebie w podchwytliwy sposób i znany dla Polaków, ale w naszych oczach teraz ta piosenka jest piękna przez to, jak przekazała słowa. Bo chodzi o przekaz
To jest niesamowite, co można zrobić z utworem... przepięknie, aż mam dreszcze. Cudowne wykonanie, a jeszcze wybór języka. W punkt. Brawo!

— pisali widzowie talent show. Komentarz pod filmikiem zostawił również sam Sławomir, który pogratulował uczestniczce występu.

Cześć tu Sławomir. Zawsze ceniłem miłość francuską. Gratulacje.

— napisał wokalista disco polo.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

 

Więcej o: