Sara James znów powaliła widzów zagranicznego "Mam Talent" na kolana. Córka znanej jurorki jest jej fanką

Wygrała polską edycję "The Voice Kids", dotarła do finału amerykańskiego "Mam Talent" i zajęła 2. miejsce w Dziecięcym Konkursie Piosenki Eurowizji. Sara James jest jedną z odnoszących największe sukcesy wokalistek młodego pokolenia. Znów wróciła do zagranicznej telewizji - pojawiła się w specjalnej edycji "America's Got Talent: All Stars". Jak oceniono jej występ?

Po triumfie w polskim "The Voice Kids" Sara James nie spoczęła na laurach i zdecydowała się wziąć udział w amerykańskiej edycji "Mam Talent", gdzie została nagrodzona złotym przyciskiem, stając się jedną z faworytek zagranicznej widowni. Wtedy zachwyciła coverem utworu Billie Eilish, "Lovely", w półfinałach - "Rocket Man" Eltona Johna, w finale - na nowo popularnym "Running Up That Hill" Kate Bush. Czyj repertuar wybrała z okazji powrotu do amerykańskiej telewizji?

Postawiła na współczesny repertuar

Do udziału w "America's Got Talent: All Stars" 14-letnią Polkę zaprosiła stacja NBC. Podobnie jak w standardowej edycji zagranicznego "Mam Talent" biorą w niej udział uczestnicy z całego świata, m.in. Indii, Rumunii i Dominikany.

Obecnie występuję w Polsce, ale mam nadzieję, że "All Stars" umożliwi mi podróżowanie po całym świecie. To jest moje marzenie.

- mówiła o swoich nadziejach związanych z udziałem w show Sara James. Zdecydowała się wykonać przebój Harry'ego Stylesa, "As It Was". Wykonanie zostało przyjęte równie entuzjastycznie, co debiut nastolatki w programie i nagrodzone owacjami na stojąco. Pozytywnie wypowiedzieli się również jurorzy. Wspominali poprzednie covery.

Pamiętam, jak zobaczyliśmy cię pierwszy raz, gdy zaśpiewałaś piosenkę Eltona Johna. Teraz zaśpiewałaś hit Harry’ego Stylesa. Jesteś w stanie wziąć na warsztat ikoniczne piosenki i sprawić, by te dźwięki brzmiały jak twoje.

- uznał aktor Howie Mandel. Dodał też, że choć przyszłość uczestniczki zależy od opinii widzów, może się okazać, że będzie to zwycięski występ. Jako ostatni wypowiedział się Simon Cowell, który stwierdził, że nawet w cudzym repertuarze wokalistka pokazuje swoje prawdziwe oblicze jako artystki, czego nie potrafi wiele osób w branży muzycznej.

Najcięższą rzeczą dla dzisiejszych artystów jest fakt, że muszą umieć powiedzieć swoim fanom, wytwórniom i w szczególności kompozytorom: oto, kim jestem. Prawda jest taka, że właśnie to zrobiłaś tym wykonaniem.
 

Zachwyciła nie tylko jurorów. Córka jednego z nich okazała się jej fanką

Jak się okazuje, nie tylko jurorzy poznali się na talencie Sary, ale również ich dzieci. W swojej wypowiedzi podkreśliła to zasiadająca w jury Heidi Klum.

Jesteś gwiazdą klasy A. Moja córka, która ma 13 lat jest twoją ogromną fanką. Ja mam prawie 50 i też jestem twoją ogromną fanką. Myślę, że jesteś fantastyczna.

- przyznała niemiecka modelka zdradzając, że nie tylko ona, ale również jej córka, Lou Sulola, jest wielką fanką dokonań James. Pewne jest, że może więc liczyć na wsparcie jurorki, a to właśnie zdanie jurorów będzie mieć kluczowe znaczenie w wyłonieniu faworytów. To oni wybiorą jedną z osób, które awansują do kolejnego etapu "America's Got Talent: All Stars". Druga będzie mieć szansę na awans dzięki głosom widzów.

 

Występ Sary James można obejrzeć przedpremierowo w serwisie YouTube oraz na oficjalnym Instagramie wokalistki. Premiera odcinka w amerykańskiej telewizji odbędzie się w poniedziałek 9 stycznia 2023.

Więcej o: