Sara James odpadła ze specjalnej edycji "America's Got Talent" przed finałem. Teraz komentuje

Sara James brała udział w specjalnej edycji "America's Got Talent: All-Stars", która zbierała najlepszych uczestników show z całego świata. Choć jej występ był wyśmienity i zachwycił jury, młoda wokalistka niestety nie dostała się do finału. James do sprawy podchodzi z wyjątkową dojrzałością i wdziękiem.

Stacja NBC zaprosiła Sarę James do udziału "America's Got Talent: All Stars". W tej formule występują nie tylko znani z amerykańskiej edycji uczestnicy, ale także ci z innych zakątków świata m.in. Indii, Rumunii czy Dominikany. Tym razem 14-letnia Polka zdecydowała się wykonać przed widzami i jury przebój Harry'ego Stylesa, "As It Was".

Zobacz wideo Sara James: Jestem na tym świecie po to, żeby robić muzę

Sara James komentuje udział w specjalnej edycji "Mam talent"

Podobnie jak w przypadku debiutu Sary James w standardowej edycji amerykańskiego "Mam talent", także tym razem jej występ został nagrodzony przez zebranych w studiu ludzi owacjami na stojąco. Nagranie z jej występu trafiło już na sam szczyt karty "Na czasie" na YouTubie. 

 

Piosenkarkę wychwalali także jurorzy. "Jesteś gwiazdą klasy A. Moja córka, która ma 13 lat, jest twoją ogromną fanką. Ja mam prawie 50 i też jestem twoją ogromną fanką. Myślę, że jesteś fantastyczna" - mówiła Heidi Klum, a Simon Cowell dodał:

Najcięższą rzeczą dla dzisiejszych artystów jest fakt, że muszą umieć powiedzieć swoim fanom, wytwórniom i w szczególności kompozytorom: oto, kim jestem. Prawda jest taka, że właśnie to zrobiłaś tym wykonaniem.

Zgodził się z tym także aktor Howie Mandel, który dodał: "Jesteś w stanie wziąć na warsztat ikoniczne piosenki i sprawić, by te dźwięki brzmiały jak twoje".

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Niestety głosy publiczności rozłożyły się tak, że Sara do finału nie przeszła. Młoda wokalistka sprawę skomentowała na Instagramie i na pewno nie można jej odmówić dojrzałego podejścia:

Udział w "America's Got Talent: All Stars" to ogromny zaszczyt. Jestem niesamowicie wdzięczna za zaproszenie mnie do tego show, spośród setek uczestników "America's Got Talent" z całego świata. Doświadczenie, przyjaźni i wspomnienia zebrane w trakcie tej przygody są dla mnie szalenie inspirujące, dziękuje za tę szansę i za zaufanie.
 

"A Wam wszystkim tutaj - dziękuję za całe wsparcie, które wysyłacie mi każdego dnia. Jesteście niesamowici. Kocham i wracam do działania" - zakończyła swój wpis. Można mieć nadzieję, że Sara jest już na takim etapie kariery, że nie potrzebuje wygranej w kolejnej edycji talent-show, żeby odnieść międzynarodowy sukces. Sama wspominała o tym, że chciałaby wygrać Grammy. Będziemy trzymać kciuki!

Więcej o: