Shakira rozlicza się z Pique w nowej piosence. "Jestem warta tyle, co dwie 22-latki"

Nowa piosenka Shakiry robi furorę w internecie. Utwór skierowany do byłego partnera wokalistki, Gerarda Pique, ma już ponad 62 mln wyświetleń.

Gdy w czerwcu 2022 roku Shakira i Gerard Pique ogłosili rozstanie, wszyscy byli w szoku. Wokalistka przez długi czas nie komentowała życia prywatnego, mimo iż media nieustannie podsycały plotki o romansie sportowca z 23-letnią Clarą Chia. W nowej piosence wokalistka postanowiła rozliczyć się z byłym partnerem.

Shakira wydała nową piosenkę. W utworze komentuje zdradę?

Od rozstania gwiazdorskiej pary minęło już kilka miesięcy. Shakira w końcu postanowiła zabrać głos i skomentować to, co działo się w jej życiu w ostatnim czasie. Kolumbijska piosenkarka wypuściła utwór w kolaboracji z argentyńskim DJ-em i producentem muzycznym, Bizarrapem. Z tekstu piosenki można łatwo wywnioskować, że jest on skierowany do Gerarda Pique. Artystka nie przebiera w słowach i surowo komentuje jego postępowanie.

Tyle mówienia o byciu mistrzem, a kiedy cię potrzebowałam, dałeś mi najgorszą wersję siebie — śpiewa artystka.
 

W dalszej części piosenki robi się już dużo poważniej. Shakira w zgrabnych, lecz dosadnych słowach nawiązuje m.in. do zawodu byłego partnera oraz jego kochanki, a także ocenia jego zachowanie tuż po rozstaniu.

Byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty. (…) Zostawiłeś mnie ze swoją matką w roli sąsiadki, prasą u moich drzwi i długiem w skarbówce.

Najlepsze zostało jednak na koniec. Shakira porównuje siebie i obecną partnerkę Pique dając jasno do zrozumienia, że piłkarz dokonał złego wyboru, związując się ze studentką.

Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś ferrari na twingo, zamieniłeś rolexa na casio — śpiewa prześmiewczo wokalistka.
 

By podkreślić, do kogo skierowany jest utwór, Shakira zastosowała pewien znaczący trik. Na końcu piosenki wokalistka robi pauzę, po której akcentuje nazwisko byłego partnera "Pique" w hiszpańskim słowie "salpigue".

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Żona Messiego skomentowała utwór Shakiry. Fani są zachwyceni jej reakcją

Piosenka, którą na platformie YouTube udostępniono zaledwie dobę wcześniej, ma już ponad 62 miliony wyświetleń, a te nieustannie rosną. Wywołany do tablicy Gerard Pique postanowił skomentować utwór byłej partnerki. Sportowiec nie był jednak zbyt wylewny. W umieszczonym na Twitterze poście zamieścił kilka emotikonek. 

Pod postem Shakiry na Instagramie, w którym wokalistka udostępniła fragment piosenki, pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów oraz żony Leo Messiego, Antonelli Roccuzzo. Choć kobieta umieściła w komentarzu tylko kilka ikonek ognia, to fani nie mają wątpliwości, że Roccuzzo wspiera Shakirę w tym wyjątkowo trudnym momencie. 

Wygląda na to, że zawsze jesteś po właściwej stronie. Idolka!
Królowa musiała się pojawić, udzielając wsparcia tak szlachetnej sprawie. Dziękuję, że jesteś taką kobietą i że zawsze jesteś. Kochamy cię!

— pisali internauci pod komentarzem żony Messiego.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: