Opener 2023: Machine Gun Kelly w Polsce. Media bardziej interesuje jego związek z Megan Fox niż muzyka

Open'er nie zwalnia tempa i wypuścił kolejne ogłoszenia na tegoroczną edycję. Drugiego dnia wydarzenia na scenie wystąpi amerykański raper Machine Gun Kelly. Ostatnio jest o nim bardzo głośno ze względu na związek z aktorką Megan Fox. Natomiast w ostatni dzień festiwalu wystąpi norweska artystka Girl in Red.

Przed południem na oficjalnych kontach Open'era w mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze w tym roku ogłoszenie nowego wykonawcy. Drugiego dnia festiwalu, czyli 29 czerwca 2023 roku, na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo wystąpi Machine Gun Kelly. Jak możemy przeczytać w komunikacie:

Machine Gun Kelly na Open'erze 2023! Artysta zacierający granice rocka, rapu, pop-punku i hip-hopu, który umieścił dwa ostatnie albumy na szczycie sprzedaży w USA. Do zobaczenia w Gdyni - 29 czerwca, Orange Main Stage.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 137

Machine Gun Kelly i Megan Fox tworzą ekscentryczną parę

Jego kariera nabrała szczególnego tempa przez ostatnie lata. Przy jego piątym albumie "Tickets to My Downfall" z 2020 roku do współpracy zaprosił producenta Travisa Barkera. Od tego czasu jego muzyka nie kojarzy się tylko i wyłącznie z rapem, a raczej jako połączenie jego wcześniejszych dokonań z pop punkiem i rockiem alternatywnym.

 

O artyście jest także głośno za sprawą jego związku z aktorką Megan Fox. Mówi się o nich, że są jedną z najbardziej rozchwytywanych par w show-biznesie, ale słyną też z wielu kontrowersji. Modelka w zeszłym roku udzieliła szokującego wywiadu dla "Glamour", w którym wyznała, że od czasu do czasu piją swoją krew w celach rytualnych. Natomiast w Halloween podzielili się zdjęciem, na którym pozują w specyficznych kostiumach. Machine Gun Kelly był przebrany za księdza, który prowadził kuso ubraną Megan Fox na smyczy. 

 

Girl in Red także zagra na Open'erze

Na festiwalu zagra także norweska wokalistka indie popowa Girl in Red. Dziewczyna debiutowała w 2017 roku, ale dopiero za sprawą piosenki "I Wanna Be Your Girlfriend" zdobyła większą rozpoznawalność. Singiel uzyskał ponad 150 milionów odtworzeń online i został umieszczony na liście 65. najlepszych piosenek roku 2018 według "The New York Times". Marie Ulven jest też uznawana jako ikonę quuer, a zwłaszcza lesbijek. Artystka wystąpi ostatniego dnia festiwalu, czyli 1 lipca 2023 roku, na Tent Stage.

 

Kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na gdyńskim lotnisku będziemy poznawać do końca czerwca. Na tę chwilę wiadomo, że w Polsce zagrają tacy wykonawcy, jak: Arctic Monkeys, Kendrick Lamar, Lizzo, Queens of the Stone Age, Lil Nas X, Nothing But Thieves i One Republic. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: