Pod domem Shakiry zebrał się tabun fanów. Odśpiewali jej hitową "piosenkę zemsty"

Shakira ma ostatnio co świętować. Jej najnowsza piosenka "BZRP", w której opisuje rozstanie z byłym partnerem, bije rekordy popularności. W pięć dni utwór nabił 132 mln odtworzeń na YouTubie, a na Spotify kolejne 53 794 498 odsłuchań. Wielbiciele wspierają ją nie tylko w ten sposób - w weekend po premierze utworu zebrali się pod domem piosenkarki, żeby dla niej zaśpiewać. Wybrali właśnie "piosenkę zemsty".

Sukces "BZRP" zaskoczył nawet samą Shakirę. "Nie sądziłam, że z tym, co było dla mnie katharsis w języku hiszpańskim i przyniosło mi ulgę, osiągnę numer jeden na świecie i to w wieku 45 lat" - napisała na swoim Instagramie. Faktem jest, że piosenka w ciągu niecałych 24 godzin od premiery została wyświetlona w serwisie YouTube ponad 60 mln razy i szybko stała się najchętniej słuchanym kawałkiem na Spotify.

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Wielbiciele Shakiry zebrali się pod jej balkonem. Zaśpiewali dla niej "piosenkę zemsty"

W "BZRP" Shakira rapuje m.in. "Byłam poza twoją ligą, dlatego jesteś z kimś takim jak ty. (…) Zostawiłeś mnie ze swoją matką w roli sąsiadki, prasą u moich drzwi i długiem w skarbówce", "Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś ferrari na twingo, zamieniłeś rolexa na casio". Kiedy okazało się, że piosenka ma już 100 mln wyświetleń, Shakira w osobnym poście pytała: "Czy to się dzieje naprawdę?". Tymczasem były partner nie odnosił się wprost do utworu, ale za to chwalił się, że nawiązał współpracę z firmą Casio i publikował swoje zdjęcia z samochodem twingo.

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wielbiciele piosenkarki postanowili okazać jej wsparcie, nie tylko słuchając utworu. W weekend spontanicznie zgromadzili się pod domem Shakiry i zaczęli jej śpiewać pod balkonem głośną "piosenkę zemsty". Artystka była akurat w domu z grupą przyjaciół i wyszła na taras, by wysłuchać występu fanów. Wszystko nagrała i wrzuciła do sieci ze słowami "Dziękuję wam za serenadę".

Zobacz wideo Shakira śpiewa z fanami diss na Pique. Przyszli pod jej dom

Shakira i Gerard Pique byli w związku przez 12 lat i mają razem dwóch synów. Rozstanie ogłosili w połowie 2022 roku, a w prasie już wtedy można było przeczytać, że do rozpadu relacji doszło z winy piłkarza, który miał zdradzić żonę z dużo młodszą od niej kochanką.

 

Piosenkarka jeszcze w październiku 2022 roku wypuściła pierwszą piosenkę, w której do tego aspektu swojego prywatnego życia się odniosła. W duecie z raperem Ozania wyśpiewała piosenkę "Monotonia", w której śpiewała "To nie była twoja wina, ani moja, winna jest monotonia. Nigdy nic nie powiedziałam, ale to mnie bolało. Wiedziałam, że to się stanie". W klipie także nie brakowało znaczących odwołań do rozstania, a sam teledysk na YouTubie nabił 167 936 562 wyświetleń.

Media też donoszą, że na balkonie hiszpańskiej willi Shakiry stoi kukła wiedźmy. Na tej samej ulicy mieszka była teściowa piosenkarki. 

Więcej o: