Sara James - koszulka ze zdjęciem i autografami Sary James i Simona Cowella [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Sara James podarowała koszulkę z autografami. Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sara James podarowała na aukcję t-shirt ze zdjęciem, na którym pozuje z najbardziej znanym jurorem talent show na świecie - Simonem Cowellem. Na koszulce są także ich autografy!

Wokalistka najpierw wygrała polskie "The Voice Kids", potem stanęła na podium Eurowizji Junior, by w końcu przebojem zdobyć serca jury amerykańskiego programu "America's Got Talent".

Swoim występem oczarowała wszystkich, łącznie z najbardziej srogim jurorem Simonem Cowellem, który nagrodził występ Sary "Złotym Przyciskiem" gwarantującym jej miejsce w półfinale show. Młoda gwiazda ostatecznie dotarła aż do wielkiego finału, zyskując przy tym wielkie uznanie jurorów i sympatię publiczności. Sukces Sary zaowocował zaproszeniem jej do specjalnego formatu "America’s Got Talent: All Stars".

Sara James - koszulka ze zdjęciem i autografami. Weź udział w licytacji >>

Licytuj też:

Sanah śpiewa Poezyje z autografem! Winyl

Rysunek Marianny Sztymy

Fragment rękopisu "Katharsis" Macieja Siembiedy

Zobacz wideo Sara James: Jestem na tym świecie po to, żeby robić muzę

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.

Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Więcej o: