Miuosh x Zespół Śląsk zapraszają na koncert w NOSPR i backstage [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Licytacja oferty Miuosha i Śląska odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Album "Pieśni współczesne", na którym można usłyszeć m.in. Kwiat Jabłoni, Igora Herbuta czy Julię Pietruchę, ma status platynowej płyty. MIUOSH i Zespół Śląsk promują album serią fantastycznych koncertów.

Zwycięzca licytacji będzie miał okazję zobaczyć z osobą towarzyszącą jeden z nich (18 lub 19 marca 2023 roku, w wyjątkowym miejscu - siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach). Osoba, która wygra licytację, nie tylko obejrzy koncert, ale będzie miała okazję wejść na backstage i spotkać MIUOSHA, by zrobić sobie wspólne zdjęcie.

"Pieśni współczesne" w Katowicach. Weź udział w licytacji >>

Zobacz wideo Miłosz "Miuosh" Borycki opowiedział nam o swojej najnowszej płycie

Licytuj też:

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.


Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Nie chcesz licytować, ale chętnie wesprzesz słuszną sprawę? Uruchomiliśmy WOŚP-ową "skarbonkę" na którą można kierować charytatywne datki za pośrednictwem Facebooka:

> WPŁAĆ DO SKARBONKI "#JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

Fenomen

W polskich kinach mamy "Fenomen" – film dokumentalny o Jerzym Owsiaku i 30 latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dystrybutorem dokumentu Małgorzaty Kowalczyk jest Next Film.

Zobacz wideo "Fenomen" – zwiastun dokumentu o Jurku Owsiaku i jego Orkiestrze
Więcej o: