Zestaw gadżetów i kawa z Luną [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Licytacja odbywa się w ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Luna to świeża krew polskiej alternatywy, jako pierwsza rodzima artystka pojawiła się na billboardach na nowojorskim Times Square w ramach akcji Spotify EQUAL. W swojej muzyce łączy elektronikę i ambient z tym, co naturalne (włącznie z dźwiękami z kosmosu udostępnionymi przez NASA).

Na licytację #JedenDzieńDłużej Gazeta.pl dla WOŚP wokalistka wystawia merch (bluzę, t-shirt i beret; dwa opakowania limitowanych kadzideł z ulubionymi zapachami Luny; kolekcjonerskie wydanie EP-ki "Caught in the Night" z wymiennymi okładkami i autografem, płyta "Nocne zmory" z autografem, limitowana kawa "Nocne zmory" 100% Arabica).

Odbiór zestawu gadżetów możliwy jest osobiście podczas spotkania z Luną na kawie w Warszawie. Termin do ustalenia (do końca 2023 roku).

Gadżety i kawa z Luną. Weź udział w licytacji >>

Zobacz wideo Mówi o sobie, że jest istotą, która przybyła z Księżyca. Wywiad z Luną

Licytuj też:

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych w Polsce po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia COVID-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej, by dobro zwyciężyło. Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, się nie kończyło. I dlatego prosimy: róbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej. I do końca świata. Zebrane pieniądze trafią do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku WOŚP gra, by zebrać pieniądze na nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Nasze tegoroczne aukcje rozpoczynają się 18 stycznia i kończą 30 stycznia, dzień po finale WOŚP. Wszak gramy #JedenDzieńDłużej.

Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Nie chcesz licytować, ale chętnie wesprzesz słuszną sprawę? Uruchomiliśmy WOŚP-ową "skarbonkę" na którą można kierować charytatywne datki za pośrednictwem Facebooka:

> WPŁAĆ DO SKARBONKI "#JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

W polskich kinach mamy "Fenomen" – film dokumentalny o Jerzym Owsiaku i 30 latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dystrybutorem dokumentu Małgorzaty Kowalczyk jest Next Film.

Zobacz wideo "Fenomen" – zwiastun dokumentu o Jurku Owsiaku i jego Orkiestrze
Więcej o: