Mick Jagger opublikował pierwszego TikToka! Nie mógł być lepszy

Mick Jagger dołącza do Keitha Richardsa i założył profil na TikToku. W serwisie pojawiło się także oficjalne konto zespołu The Rolling Stones, którego utwory od teraz są również dostępne do wykorzysytania w aplikacji.

Od 19 stycznia Mick Jagger (@Jagger) i The Rolling Stones (@TheRollingStones) mają swoje konta na TikToku i zamieścili już swoje pierwsze filmiki. Pionierem był gitarzysta zespołu Keith Richards (@officialkeef), który posiada konto na tym popularnym portalu społecznościowym od końca 2021 roku.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Jennifer Coolidge wraca na salony [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

The Rolling Stones już obecni na TikToku

Na pierwszym filmiku Micka Jaggera widzimy lidera legendarnej kapeli, który radośnie podryguje do utworu "Sympathy For The Devil" z 1968 roku. Frontman zaczyna krzyczeć "Witaj TikTok!" w stronę kamery, a po chwili dodaje "Dołączyliśmy do waszego świata!". Dalej instruuje widzów, aby śledzili zarówno jego konto, jak i zespół. Następnie mówi, że jest podekscytowany, że będzie mógł zobaczyć, co społeczność TikToka będzie mogła stworzyć z ich muzyką.

Użytkownicy TikToka bardzo długo czekali na pojawienie się muzyki The Rolling Stones w tym serwisie społecznościowym. Hasztag #TheRollingStones, do którego wpisywania zachęca teraz Mick Jagger, był bardzo popularny jeszcze przed oficjalnym dołączeniem zespołu na platformę. Filmiki z jego oznaczeniem miały ponad 500 mln wyświetleń. Autorzy najczęściej umieszczali ten hasztag przy nagraniach, w których naśladowali głos Jaggera, albo wykonywali covery utworów zespołu.

W ostatnim czasie Stonesi udostępnili koncertową wersję utworu "Wild Horses", która promuje nadchodzące wydawnictwo "GRRR Live!". To płyta z największymi przebojami koncertowymi w karierze The Rolling Stones, nagranymi podczas jubileuszowej trasy 50-lecia w Newark w 2012 roku. Album "GRRR Live!" dostępny będzie w kilku formatach – nie tylko na CD, ale również DVD, Blu-ray i na winylach. Płyta z muzyką na żywo ukaże się już 10 lutego 2023 roku. 

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: