Na ten singiel czekali wszyscy fani Eurowizji. Krystian Ochman i Kalush Orchestra połączyli siły

Krystian Ochman nagrał singiel ze zwycięzcami Eurowizji 2022. Wraz z formacją Kalush Orchestra, wokalista opublikował utwór, na który czekali wszyscy fani konkursu. Już teraz możecie posłuchać w sieci piosenki "Cry For You".

Kalush Orchestra to ukraiński zespół, który podbił 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Utwór "Stefania" pokochali fani rywalizacji oraz jury, dzięki czemu piosenka zwyciężyła z sumą 631 punktów. W 2022 roku w podczas konkursu w Turynie Polskę reprezentował Krystian Ochman.

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Kalush Orchestra i Krystian Ochman nagrali wspólny singiel

Teraz wykonawcy połączyli siły i stworzyli wspólny singiel. Kalush Orchestra to raperzy, którzy przemycają do swojej muzyki ludowe motywy oraz elementy ukraińskich tradycji. Krystian Ochman z kolei gra muzykę pop, chociaż artysta lubi flirtować z innymi gatunkami. W wywiadach wielokrotnie podkreślał, że chciałby nagrać płytę, gdzie połączy klasyczny śpiew z jazzem czy rockiem, jednocześnie deklarując, że mógłby wykonywać również trap i hip-hop.

Arndold Schwarzenegger w klipie Kalush OrchestraSchwarzenegger w klipie zwycięzców Eurowizji, Kalush Orchestra. Apeluje do Ukraińców

Artyści poznali się podczas przygotowań do Eurowizji. Już wtedy zaczęli nagrywać pierwsze wspólne filmiki, które umieszczali w mediach społecznościowych. Finalnie znajomość zaowocowała singlem, który zaskoczy wielu fanów zarówno zespołu, jak i Ochmana.

Uczestnicy Eurowizji 2022 we wspólnym singlu. Kalush Orchestra i Ochman nagrali "Cry For You"

"Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji" - opowiada o utworze Krystian.

 

Za produkcję utworu odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę przy debiutanckiej płycie Ochmana, ale również z topowymi polskimi hiphopowcami, takimi jak Kukon, OKI, Pezet, Young Igi.

Ostatnie wydawnictwo Krystiana to Deluxe Edition jego debiutanckiego albumu (maj 2022). Obecnie artysta pracuje nad materiałem na kolejny krążek, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: