Wzruszający występ 7-latki. Zaśpiewała "Mam tę moc", a chwilę później na scenie dołączyła do niej mama

Podczas gali Wiktorów 2022 Katarzyna Łaska wykonała utwór "Mam tę moc" w duecie z pochodzącą z Ukrainy Amelią. Występ 7-latki wzruszył publiczność, a pod nagraniem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów. Pamiętacie to wykonanie?

Pochodząca z Ukrainy Amelia Anisovych zaśpiewała na scenie podczas ubiegłorocznych Wiktorów. Jej występ szybko stał się hitem w sieci. Posłuchajcie piosenki "Mam tę moc" w wykonaniu 7-latki.

Nagranie jej występu z bunkrów stało się hitem w sieci. Dziewczynka dostała szansę, by stanąć na scenie

Po wybuchu wojny w Ukrainie 7-letnia Amelia wraz z rodziną znaleźli schronienie w bunkrze. Dziewczynka dodawała otuchy współtowarzyszom, dając pokazy swoich umiejętności wokalnych. Jedna z kobiet przebywających w schronie opublikowała w sieci nagranie, na którym młoda wokalistka wykonuje piosenkę "Mam tę moc" promującą bajkę "Kraina Lodu". Filmik stał się hitem w sieci, a dziewczynka zyskała popularność wśród internautów. Po przyjeździe do Polski Amelia dostała szansę, by stanąć na prawdziwej scenie. Jej występ podczas ubiegłorocznych Wiktorów wzrusza do dziś.

Zobacz wideo Kraina Lodu 2 - ZWIASTUN FILMU

7-latka zaśpiewała podczas gali Wiktorów 2022. Jej występ wzrusza

Podczas Wiktorów 2022 nie zabrakło akcentów wyrażających solidarność z walczącymi na wojnie obywatelami Ukrainy. Elementem stroju każdej osoby, która pojawiała się na scenie, była kokardka w barwach ukraińskiej flagi.

Na wydarzenie specjalne zaproszenie otrzymała 7-letnia Amelia, której rodzina znalazła schronienie w Polsce. Dziewczynka została poproszona o zaśpiewanie w duecie z Katarzyną Łaską piosenki promującej film "Kraina lodu". Występ wzruszył nie tylko publiczność, ale i prowadzących. Gospodarze wydarzenia, Agata Konarska i Marek Bukowski, podkreślili, jak znaczące są słowa utworu "Mam tę moc" w obliczu wydarzeń rozgrywających się u naszych sąsiadów. Zwłaszcza że Amelia śpiewała podczas pierwszego bombardowania Kijowa.

Chwilę później na scenie pojawiła się również mama dziewczynki, która w podziękowaniu wręczyła Katarzynie Łasce bukiet kwiatów. Moment był wzruszający, a publiczność obdarowała Amelię i jej mamę gromkimi brawami.

 

Pod nagraniem występu opublikowanym na platformie YouTube pojawiły się komentarze zachwyconych internautów:

Najlepsze wykonanie tej pary artystek, aż szczęka opada.
Ta mała dziewczynka to symbol dla Ukrainy!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: