Koncert Beyoncé w Polsce 2023. Ile kosztują bilety? Wiadomo już, kiedy i gdzie zagra

Beyoncé potwierdziła krążące od pewnego czasu spekulacje i ogłosiła międzynarodową trasę koncertową. Na liście Renaissance World Tour znalazł się również koncert w Polsce. Znana jest dokładna data i miejsce wydarzenia. Ile kosztuje bilet na koncert Beyoncé?

Na taką informację fani wokalistki czekali przez prawie 6 lat. Queen B wyruszy w kolejną trasę koncertową. Popularna amerykańska piosenkarka odwiedzi kilkadziesiąt miast na świecie, a jednym z nich będzie stolica Polski. Znana jest dokładna data koncertu Beyoncé.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Beyoncé w Polsce. "Renaissance World Tour" rozpocznie się już niebawem

Beyoncé jest jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki popularnej na świecie, a jej piosenki od lat brylują na szczytach list przebojów. Gwiazda ma na swoim koncie 6 płyt, które sprzedały się w ponad 200 mln egzemplarzy. Pod koniec lipca 2022 roku ukazał się jej siódmy album studyjny zatytułowany "Renaissance". Krążek został uznany za jeden z najlepszych w dotychczasowej karierze wokalistki, a utwory, które się na nim znajdują, mają szansę stać się prawdziwymi hitami.

Po premierze płyty spekulowano, że Queen B prawdopodobnie wyruszy w trasę koncertową. Artystka długo nie komentowała tych doniesień, lecz w końcu postanowiła rozwiać wątpliwości fanów. 

Koncert Beyoncé w Polsce. Bilety będą do kupienia już za kilka dni

Beyoncé ogłosiła, że już w tym roku wyruszy w trasę koncertową. W ramach "Renaissance World Tour" wokalistka wystąpi w kilkudziesięciu krajach na świecie, w tym również w Polsce. Po ponad 5 latach od ostatniej wizyty w stolicy naszego kraju, gwiazda wystąpi przed polską publicznością na koncercie w PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 27 czerwca 2023 roku.

Bilety na koncert Beyoncé będzie można zakupić już od 10 lutego 2023 roku, lecz cztery dni wcześniej odbędzie się specjalna przedsprzedaż. Informacje o cenach wejściówek, póki co nie zostały udostępnione.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: