Ile kosztuje bilet na koncert Beyonce? Kosmiczne ceny na Stadionie Narodowym

Beyonce zagra w Warszawie w ramach Renaissance World Tour. 10 lutego ruszyła przedsprzedaż, wiemy więc ile kosztuje bilet na koncert Beyonce na PGE Stadionie Narodowym.

Pierwsze bilety na koncert Beyoncé są już do kupienia w przedsprzedaży (wszystkie będą dostępne od 7 lutego). Udało nam się znaleźć miejsce na najwyższych trybunach za 495 złotych. Najdroższe miejsce na przedniej płycie, tuż przy scenie, to już wydatek 2947 złotych. Na razie nie znamy jednak wszystkich możliwych opcji cenowych.

Ile kosztuje bilet na koncert Beyonce? Ten najdroższy kilkanaście tysięcy

Oczywiście, będą też pakiety VIP - ile kosztuje bilet na koncert Beyonce w takiej wersji, która oprócz możliwości obejrzenia koncertu blisko sceny pozwala też np. na nielimitowane korzystanie z baru, specjalnych toalet i zawiera gadżety związane z trasą? Według jednego z influencerów, to wydatek nawet 14 266 złotych.

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Beyonce zagra na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie 27 czerwca, będzie to jeden z koncertów trasy, w trakcie której odwiedzi kilkadziesiąt miast na świecie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gwiazda ma na swoim koncie sześć płyt, które sprzedały się w ponad 200 mln egzemplarzy. Pod koniec lipca 2022 roku ukazał się jej siódmy album studyjny zatytułowany "Renaissance". Krążek został uznany za jeden z najlepszych w dotychczasowej karierze wokalistki, a utwory, które się na nim znajdują, mają szansę stać się prawdziwymi hitami. W styczniu wokalistka zagrała pierwszy od pięciu lat koncert w Dubaju - spotkał się on z jednej strony z podekscytowaniem fanów, z drugiej z krytyką, bo w tym kraju dochodzi do naruszeń praw osób LGBT+.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: