Koncert Beyonce w Polsce odbędzie się dwa razy. Jest już znana data! Ruszyła sprzedaż biletów

Z uwagi na ogromne zainteresowanie trasą koncertową Beyonce, "Renaissance World Tour" rozszerzono o kolejne daty. Wokalistka wystąpi w Polsce nie jeden, lecz dwa razy. Sprzedaż biletów rozpoczęła się dzisiaj tj. 8 lutego 2023 roku.

Wieść o tym, że Beyonce wyrusza w trasę koncertową, spotkała się z ogromnym zachwytem wśród fanów. Nic dziwnego, że pula biletów wyprzedała się w błyskawicznym tempie. Jednak te osoby, którym nie udało się zdobyć wejściówek, będą mieć jeszcze jedną szansę. Organizatorzy ogłosili dodatkowe daty, w tym również drugi koncert w Polsce. Znana jest już data kolejnego występu wokalistki.

Beyonce w Polsce 2023. Wokalistka ogłosiła trasę koncertową

W 2022 roku na rynku fonograficznym ukazała się nowa płyta Beyonce "Renaissance", która okazała się najlepszym albumem ubiegłego roku. W ramach promocji udanego krążka, wokalistka ogłosiła informację, na którą fani czekali od lat.

Queen B zapowiedziała międzynarodową trasę koncertową, w ramach której wystąpi w kilkudziesięciu miastach w różnych krajach na świecie. Na liście "Renaissance World Tour" znalazł się również występ na PGE Narodowym w Warszawie. Wokalistka zaśpiewa dla polskich fanów już 27 czerwca 2023 roku. Jak się okazuje, Beyonce wystąpi na scenie ponownie kolejnego dnia.

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

"Renaissance World Tour" rozszerzono o kolejne daty. Będzie drugi koncert Queen B w Warszawie

Live Nation poinformowało, że w ramach trasy Beyonce wystąpi na polskiej scenie dwukrotnie. Wiadomość przekazano w oficjalnym komunikacie.

Z uwagi na duże zainteresowanie fanów RENAISSANCE WORLD TOUR zostaje rozszerzona o kolejne daty w tym koncert 28.06.2023 na PGE Narodowym w Warszawie.

czytamy w ogłoszeniu organizatorów.

Te osoby, którym nie udało się zakupić biletu na pierwszy koncert wokalistki, mogą postarać się o zdobycie wejściówek na dodatkową datę. Sprzedaż biletów na drugi występ Queen B rozpoczęła się już dzisiaj, 8 lutego, a wirtualną kolejkę do zakupu otworzono o godzinie 10. Niestety zdobycie wejściówek nie jest prostym zadaniem, bowiem serwery są przeciążone z uwagi na ok. 50 tys. chętnych.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: