Rihanna w ciąży! Pierwszy od pięciu lat koncert z niespodzianką, ale w cieniu skandalu

Rihanna wystąpiła w przerwie meczu Super Bowl i jej prawie 14-minutowy występ z pewnością przejdzie do historii. Nie tylko dlatego, że wokalistka ogłosiła na scenie, że spodziewa się drugiego dziecka.

Rihanna już w pierwszych sekundach występu, witając widzów na stadionie i przed ekranami, pokazała okazały ciążowy brzuszek, stojąc na podwieszanej platformie. Na kolejnych towarzyszyli jej tancerze.

Super Bowl Football - RihannaSuper Bowl Football - Rihanna Fot. Matt Slocum / AP Photo

Piosenkarka w maju zeszłego roku została mamą po raz pierwszy - ona i ASAP Rocky mają już syna. Tuż po występie podczas Super Bowl, informację o kolejnej ciąży oficjalnie potwierdził rzecznik Rihanny.

Podczas niespełna 14 minut wokalistka zaśpiewała 12 swoich przebojów, takich jak: "Umbrella", "Diamonsds", "We Found Love", "Only Girl (In the World)" czy "Work". W pewnym momencie na stadionie State Farm Stadium w Glendale w Arizonie towarzyszyła jej ponad setka tancerzy.

Super Bowl Football - RihannaSuper Bowl Football - Rihanna Fot. David J. Phillip / AP Photo

Fani Rihanny mieli nadzieję, że jej występ podczas finału Super Bowl oznacza, że możemy spodziewać się nowego albumu i być może trasy koncertowej barbadoskiej piosenkarki. W rozmowie z appnews.com Rihanna powiedziała jednak: .

Super Bowl to jedno, nowa muzyka to drugie.

Cały występ na Super Bowl można zobaczyć tutaj.

Rihanna wcześniej nie chciała wystąpić podczas finału Super Bowl

Jeszcze kilka lat temu wokalistka odmówiła występu w przerwie Super Bowl. Chodziło o kontrowersje związane z podejściem ligi do czarnych graczy. Jej szefów krytykowano m.in. za postępowanie wobec Colina Kaepernicka, zawodnika San Francisco 49ers, który klękał podczas hymnu w proteście przeciwko brutalności policji wobec czarnych obywateli.

Artystka współpracuje z Roc Nation, wytwórnią Jaya-Z. W 2018 roku w jednym z utworów raper, prywatnie mąż Beyonce, zamieścił tekst: "Powiedziałem nie Super Bowl/Wy potrzebujecie mnie, ja was nie". Dwa lata temu NFL dogadadał się jednak z Roc Nation, czym chciała podreperować swój nadszarpnięty wizerunek.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co nowego w popkulturze?

Rihanna ma na koncie dziewięć nagród Grammy, pięć statuetek przyznawanych corocznie dla najlepszego amerykańskiego muzyka American Music Awards, 22 nagrody Billboard Music Awards i dwie Brit Awards. Sprzedała ponad 250 milionów płyt na całym świecie. Jej ostatni album to "ANTI", wydany w 2016 roku. Od tego czasu Rihanna skupia się przede wszystkim na rozwijaniu firmy kosmetycznej, choć pojawiła się na ekranie m.in. w "Ocean's 8". 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina 

Więcej o: