Jako 14-latka zachwyciła wszystkich w "The Voice Kids". Dziś ma 20 lat i zaprezentowała nowy teledysk

W programie "The Voice Kids" pojawiło się wielu młodych uczestników, którzy marzyli o karierze w branży muzycznej. Niektórym z nich jak widać, to się udało. W pierwszej edycji programu Marcelina Szlachcic zachwyciła wszystkich. Dziś 20-latka powraca z nowym teledyskiem do piosenki "Z tobą".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcelina Szlachcic miała zaledwie 14 lat, gdy stanęła na scenie programu "The Voice Kids". Jej wykonanie utworu "Kaktus" Bovskiej zachwyciło wszystkich. Od pierwszej edycji minęło jednak trochę czasu. Dziś fenomen talent show powraca z nowym singlem i teledyskiem. Jak potoczyła się jej kariera po udziale w programie?

Zobacz wideo Magda Bereda nie dostała się do The Voice of Poland? Odpowiedź w najnowszym odcinku "Plotkersów"

Zachwyciła swoim występem w "The Voice". Jak potoczyła się jej kariera?

Występ Marceliny zachwycił jurorów. Dawid Kwiatkowski wręcz nie mógł wysiedzieć w swoim fotelu, natomiast Edyta Górniak przyznała, że młoda wokalistka "jest niesamowita". Zdanie sędziów podzielili także fani programu. Popis dziewczyny zebrał już ponad 12 milionów wyświetleń na YouTube. 

 

Finalnie, Szlachcic dołączyła do zespołu Dawida Kwiatkowskiego, razem z którym dotarła do półfinału programu. Po zakończeniu udziału w show dziewczyna nie przestała interesować się muzyką. Na swoim kanale nadal wrzuca nowe piosenki. Najpopularniejszym utworem w jej repertuarze są "Wielkie plany", które zebrały już ponad cztery miliony wyświetleń. Dziewczyna realizuje się w klimatach r'n'b, dark popu, a także hip-hopu. Za realizację jej piosenek odpowiadali znani rapowi producenci, tacy jak m.in. Deemz, czy atutowy.

Po dwóch latach Marcelina Szlachcic wróciła z nowym singlem. Jak bardzo się zmieniła?

Ostatnio, po dwóch latach od wydania ostatniej piosenki, na kanale Marceliny pojawił się nowy singiel. "Z tobą" utrzymane jest w znanej dla młodej artystki konwencji r'n'b. Nie oznacza to jednak, że piosenkarka niczym nie zaskoczyła fanów. Słuchacze zwrócili uwagę na metamorfozę dziewczyny, podkreśloną przez teledysk, który wyreżyserował Borys Bernacki. Nie spotkamy już w nim znanej z "The Voice Kids" nastolatki. Zamiast tego widzimy dojrzałą kobietę, która nie boi się śpiewać o alkoholu, czy okazjonalnie przekląć.

Zmianę w jej wyglądzie zauważyli także komentujący:

Wyglądasz jak zagraniczna gwiazda w tym teledysku
Uwielbiam twój styl
Marcelina to bardzo piękna i wyjątkowa dama
 
Więcej o: