Niewidomy 26-latek z autyzmem wystąpił w "Mam talent". "Nigdy nie oceniaj książki po okładce"

Niewidomy uczestnik specjalnej edycji programu "Mam Talent" oczarował publiczność i jurorów show. Kodi Lee zaprezentował na scenie swoją interpretację utworu "Biblical". Gdy zaczął grać na fortepianie, wszyscy oniemieli z zachwytu.

Kodi Lee jest już dobrze znany zarówno widzom, jak i jurorom. Niewidomy mężczyzna był uczestnikiem 14. sezonu amerykańskiego "Mam Talent", gdzie dotarł aż do finału i śpiewająco pokonał konkurencję. Teraz 26-latek wziął udział w przesłuchaniach do specjalnej edycji "America’s Got Talent: All Stars" i ponownie skradł serca publiczności.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Kodi Lee wygrał 14. edycję amerykańskiego "Mam Talent". Jego głos zachwycił jurorów

Widzowie poznali Kodiego Lee podczas przesłuchań do 14. sezonu amerykańskiego programu "Mam Talent". Wówczas 22-letni niewidomy mężczyzna z autyzmem zaprezentował utwór "A Song for You" z repertuaru Donny Hathaway. Występ tak poruszył Gabrielle Union, że postanowiła nacisnąć złoty przycisk, który zagwarantował uczestnikowi udział w odcinkach nadawanych na żywo. Lee każdorazowo zachwycał publiczność swoim niezwykłym wokalem. Umiejętności zaprowadziły go aż do finału, gdzie śpiewająco pokonał konkurencję, wygrywając główną nagrodę.

Niewidomy uczestnik oczarował publiczność specjalnej edycji "Mam Talent". Gdy zaczął śpiewać jurorzy oniemieli z zachwytu 

Teraz Kodi Lee przypomniał o sobie widzom, przyjmując zaproszenie do udziału w specjalnej edycji "America’s Got Talent: All Stars". Podczas przesłuchań 26-latek zaprezentował swoją interpretację utworu "Bibical" z repertuaru Caluma Scotta. Gdy zasiadł przy fortepianie i rozpoczął występ, wszyscy oniemieli z zachwytu. Jego głos poruszył nie tylko jurorów, ale i publiczność. Gdy skończył śpiewać, otrzymał długie owacje na stojąco. 

Po chwilach zachwytu głos zabrał Simon Cowell, który z przekonaniem stwierdził, że Kodi Lee jest jednym z najlepszych artystów w historii "Mam Talent". Gdy 26-latek schodził ze sceny, publiczność wciąż krzyczała jego imię. Pod nagraniem z występu opublikowanym na platformie YouTube pojawiły się komentarze zachwyconych internautów.

Nigdy nie oceniaj książki po okładce
On jest moim zdaniem chodzącym cudem. (...) Śpiewa z uczuciem, a jego głos jest absolutnie piękny!
Za każdym razem, gdy śpiewa, łzy napływają mi do oczu. On jest po prostu niesamowity!

 — pisali. O komentarz pokusił się również autor piosenki, Calum Scott.

Jestem absolutnie zachwycony talentem tego gościa. Bierze piosenki i sprawia, że brzmią tak, jakby sam je napisał, więc to zaszczyt słyszeć, jak Kodi śpiewa jedną z moich piosenek. Super gwiazda.

— napisał wokalista.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: