Kamil Bednarek ukrywał, że ma żonę. Przyznał, że napisał dla niej pewien utwór

Wokalista występujący z zespołem sygnowanym własnym nazwiskiem znany jest z osobistych kompozycji i tekstów. Choć jako muzyk się uzewnętrznia, stara się dbać o swoją prywatność. W ostatnie Walentynki zdradził jednak, że jest żonaty. Wyznał ukochanej miłość w wyjątkowy sposób - napisał dla niej jeden z utworów.

Jak się okazuje, Kamil Bednarek odnosi sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Muzyk, najczęściej kojarzony z reggae, a obecnie otwierający się również na wpływy z innych gatunków, zaskoczył fanów informacją, że jest żonaty. Drugie dno z tego względu zyskała też jedna z ostatnio opublikowanych kompozycji.

OFERTY AVANTI24: Więcej modowych inspiracji znajdziesz na Avanti24.pl.

Nie tylko w Święto Zakochanych

W minione Walentynki wokalista opublikował na Instagramie osobisty wpis, w którym dziękuje partnerce za okazane wsparcie i pomoc w budowaniu pewności siebie. Obserwujących zaskoczyła informacja, że wspomniana w poście Pamela to żona artysty, co sugeruje, że ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Choć Bednarek ceni swoją prywatność, z okazji premiery live session utworu "Jesteś Tu" postanowił ujawnić, komu tak naprawdę dedykowany jest tekst. Dodał też, że uczucia powinno się okazywać nie tylko w Święto Zakochanych.

Walentynki to dzień, w którym ludzie obdarowują się masą przeróżnych prezentów, pięknie się ubierają, aby wyjść na romantyczna kolacje… z jednej strony lubię te ekscytacje związane z obdarowywaniem ważnej dla mnie osoby, a z drugiej każdy kto poznał miłość doskonale wie, że pielęgnowanie tego uczucia wymaga wielu poświęceń i wzajemnego zrozumienia nie tylko 14 lutego.

- napisał. Złożył życzenia nie tylko fanom, ale też partnerce. To stosunkowo świeży związek - w 2021 roku rozstał się z modelką Victorią Hall.

Życzę nam wszystkim abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór który napisałem dla mojej żony. Pamela, dziękuję, że jesteś i za to, że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie.

- wyznał Bednarek i opublikował kadr z teledysku. Utwór jest dostępny na platformie YouTube.

 
Zobacz wideo Bednarek do Barona: "Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli" [fragment The Voice of Poland]

Powstał również klip

"Gdy mówisz dziękuję, że jesteś tu, z tobą, z tobą, przy tobie na mym niebie nie ma czarnych chmur" - śpiewa wokalista w nowym singlu. Utwór zrealizowano dzięki Space Records i opatrzono teledyskiem produkcji Mortvideo i Monochrom Studio. By dodatkowo uwiarygodnić przesłanie, zarejestrowano sesję live. Za wokale i produkcję muzyczną odpowiadał Kamil Bednarek, a w składzie towarzyszącego zespołu znaleźli się: Martyna Jelita (chórki), Marzena Cybulka (bas), Radek Pilarz (perkusja), Mateusz Witkowski (klawisze) i Piotr Skrzypulec (gitara).

OFERTY AVANTI24: Te buty to idealny wybór na wiosnę! Zachwycają designem, a przy tym są wyjątkowo wygodne

 

W przeszłości Kamil Bednarek współpracował z zespołem Star Guard Muffin, dziś występuje z zespołem sygnowanym własnym nazwiskiem. Jego pierwszy album, "Jestem...", uzyskał status diamentowej płyty, drugi, "Oddycham", pokrył się platyną, z kolei trzeci, "Talizman" - złotem. Od czasu płyty "Bednarek Inaczej" wydał kilka singli, nie jest jednak pewne, kiedy fani mogą spodziewać się nowego materiału studyjnego.

Więcej o: