Występ 14-letniej Dody trafił do sieci. Archiwalne nagranie robi furorę. "Zwierzę sceniczne"

Wczoraj, 15 lutego, swoje 39. urodziny świętowała Doda. Z tej okazji Telewizja Polsat udostępniła archiwalne nagranie debiutanckiego występu wokalistki. Fani nie kryli zachwytu nad umiejętnościami i prezencją 14-letniej wówczas artystki.

Doda obchodziła wczoraj, 15 lutego, swoje 39. urodziny. W internecie pojawiły się liczne życzenia okraszone zdjęciami oraz nagraniami z gwiazdą, udostępniane zarówno przez jej bliskich, jak i wiernych fanów. Do świętowania dołączyła również Telewizja Polsat, w której wokalistka zaliczyła swój debiutancki występ przed dużą publicznością. Stacja udostępniła archiwalne nagranie, które zachwyciło nie tylko fanów, ale i solenizantkę.

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

Doda debiutowała na scenie ponad 25 lat temu. Archiwalne nagranie obiegło internet

Doda zaliczyła swój debiut na scenie w 1996 roku w programie "Powitanie Lata w Gdańsku" emitowanym na antenie Telewizji Polsat. 39. urodziny artystki stacja postanowiła uczcić, zestawiając archiwalne nagranie tego występu z filmikiem nagranym podczas jednego z koncertów artystki w 2022 roku. Na wideo sprzed ponad ćwierć wieku widać, że wokalistka od początku czuła się na scenie jak ryba w wodzie. Występ 14-letniej wówczas Dody stał się hitem w sieci.

Fani zachwyceni debiutanckim występem artystki. Doda skomentowała nagranie sprzed lat

Archiwalne nagranie występu 14-letniej wówczas Dody skradło serca internautów. Fani piosenkarki nie kryli zachwytu nad jej umiejętnościami wokalnymi oraz charyzmą sceniczną, a pod filmikiem pojawiły się liczne komentarze.

Od zawsze zwierzę sceniczne!
Jezu, jaki podlotek!
Cudowna królowa już od dziecka!

—pisali zachwyceni internauci. Również solenizantka pokusiła się o krótki, acz wymowny komentarz.

Mega!

— dodała od siebie, okraszając słowo emotikoną serca.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: