Piotr Rubik w heavymetalowej parodii "Psalmu dla Ciebie". Internautka: Nie widziałam lepszej wersji

Piotr Rubik zaskoczył ostatnio fanów nietypowym wykonaniem swojego hitu. Na instagramowym profilu muzyka można zobaczyć i usłyszeć... heavymetalową parodię "Psalmu dla ciebie". Jak przyznaje artysta coveru "nie da się odzobaczyć". Czy gwiazdor poradził sobie z nowym brzmieniem?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Rubik znów zaskakuje fanów. Tym razem odświeżył jeden ze swoich największych hitów. O "Psalm dla Ciebie" w heavymetalowej wersji nikt nie pytał, ale każdy potrzebował. Czy parodia piosenki sprzed 17 lat spodobała się słuchaczom?

Zobacz wideo Piotr Rubik ironicznie o dofinansowaniach dla artystów

Piotr Rubik jak Rammstein. Ciężkie brzmienia w połączeniu z "Psalmem dla Ciebie" dają zaskakujący efekt

Niedawno fani muzyka mogli natknąć się na nietypowy post na jego Instagramie. Filmik zatytułowany "UWAGA! PARODIA nie da się odzobaczyć..." wzbudził ich zainteresowanie. Po otworzeniu materiału oczom ukazuje się Piotr Rubik w czarnym ubraniu i okularach przeciwsłonecznych na nosie. Od razu słychać też ciężkie brzmienia gitar elektrycznych. Po kilku sekundach artysta zaczyna śpiewać w nietypowej dla siebie melodii. Jego głos jest niższy i zdecydowanie bardziej zachrypnięty, przypominając brzemienia znane fanom niemieckiego zespołu Rammstein. 

Rubik nie ukrywa inspiracji legendami ciężkich brzmień. Zamiast słowa "choć" które otwiera jego hit sprzed 17 lat, można usłyszeć "komm". W dalszej części parodii wiele fraz również zostaje przetłumaczone na język naszych zachodnich sąsiadów. Śmieszności całej kreacji muzyka dodaje fakt, że wiele wyrażeń jest po prostu użyte błędnie. Wspomniane "komm" nie oznacza po niemiecku "choć" a "chodź". Fani zauważyli tą oraz inne "błędy tłumacza" i wspomnieli o nich w komentarzach. Artysta odpowiedział na nie, ponownie żartując.

Mój ulubiony Rammstein. Ale'Ciebie' to 'Dich' a nie 'Du, du, du'
Wiadomo, ale mieszkamy w PL, więc 'du du du'

Czy fanom spodobała się nietypowa aranżacja? Wielu z nich prosi o inne parodie

Parodia Piotra Rubika rozbawiła wielu jego fanów. Co prawda, część z nich nadal woli oryginalną wersję piosenki, jednak i tak doceniają humor muzyka. 

O matko rani to uszy me. Oryginał the Best
Faktycznie, nie da się odzobaczyć... Ale Depeche Mode z tego nie zrobisz
Dałeś czadu! Absolutnie pozytywnie
Nie widziałam jeszcze lepszej wersji
Wykonanie petarda, jest Pan niesamowity.

Sporo oglądających poprosiło Rubika o covery jego hitów w zupełnie innych stylach. Na jeden z komentarzy odpowiedział sam artysta. Czy możemy spodziewać się kolejnego hitu, tym razem w wersji techno?

Prosimy o wersję techno
Mówisz masz.
 
Więcej o: