Za kratkami spędził 37 lat. Okazało się, że był niewinny. Jego występ poruszył widzów "Mam Talent"

W specjalnej edycji "Mam Talent" pojawił się wyjątkowy uczestnik. Jurorów poruszył nie tylko jego głos, ale i tragiczna historia jego życia. 61-latek został niesłusznie oskarżony i spędził w więzieniu blisko 40 lat. Teraz spełnia swoje marzenia.

Trwają castingi do programu "America’s Got Talent: All Stars". Na przesłuchaniach do specjalnej edycji show pojawił się finalista 15. Sezonu amerykańskiego "Mam Talent", Archie Williams. Poruszająca historia jego życia ponownie doprowadziła jurorów do łez.

Historia finalisty amerykańskiego "Mam Talent" porusza. Archie William spędził w więzieniu 37 lat

Widzowie poznali Archiego Williamsa w 15. edycji amerykańskiego "Mam Talent". Mężczyzna zachwycił jurorów swoimi umiejętnościami wokalnymi, a talent zaprowadził do aż do finału show. W artystycznej drodze wspierała go m.in. Meghan Markle, którą poruszyła historia jego życia. Zanim Williams pojawił się na castingach, spędził aż 37 lat w więzieniu. Dopiero po latach wyszło na jaw, że nie był sprawcą gwałtu ani zabójstwa pierwszego stopnia, za które został osądzony.

 

Archie Williams w specjalnej edycji "Mam Talent". Jego głos ponownie zachwycił jurorów

Archie Williams przypomniał o sobie widzom, biorąc udział w specjalnej edycji programu "America’s Got Talent: All Stars". Na przesłuchaniach zaprezentował wyjątkową interpretację utworu "Ain’t No Sunshine" z repertuaru Billa Withersa. Jego występ ponownie zachwycił jurorów, którzy dali temu wyraz owacjami na stojąco. — Kiedy słyszę twój, głos czuję, że twoje życie ma wszystko, czego potrzeba, aby pokazać to na scenie — powiedział zachwycony Howie Mendel. Heidi Klum dodała, że jej zdaniem uczestnik już jest największą gwiazdą show. — Zawsze masz specjalne miejsce w moim sercu. (…) Ten głos nie może się nigdzie ukryć, ponieważ to tylko ty, to jest szczere, surowe, to Archie i jestem tak szczęśliwa, że jesteś tutaj dzisiaj na tej scenie. Jesteś "All Stars" — powiedziała wyraźnie wzruszona jurorka. Na koniec głos zabrał Simon Cowell, który także nie krył zachwytu i poruszenia. Juror stwierdził, że Archie Williams powrócił na scenę znacznie silniejszy, niż zapamiętał go z 15. odsłony amerykańskiego "Mam Talent". — Myślę, że to był niesamowicie silny, kreatywny występ — skwitował.

 

Pod nagraniem występu Archiego Williamsa opublikowanym na platformie YouTube pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci podziwiali uczestnika show za determinację i siłę pomimo życiowych trudności. 

Teraz wreszcie ma czas, by zabłysnąć. Jestem z ciebie dumny Archie! Potrzeba silnej osoby, aby nie pozwolić, aby ciemne rzeczy na tym świecie zgasiły twoje światło.
To wyssało z niego całe życie. A jednak wciąż stoi. Jesteś inspiracją Archie!
To był poruszający występ Archiego. Wszystko, co śpiewał, odnosi się do tego, przez co przeszedł, w tym ta piosenka, a on śpiewał ją z przekonaniem i z celem 

— pisali widzowie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: