Była finalistką "Mam Talent" i "The Voice". Potem zniknęła z mediów. Co słychać u Any Andrzejewskiej?

Gdy wykonała utwór "Love Me Like You Do" podczas castingów do "The Voice of Poland" niemal od razu było pewne, że ten głos musi znaleźć się w finale. Później swoich sił próbowała w "Mam Talent" i choć tam również zrobiła furorę, to nie udało jej się wygrać głównej nagrody. Mimo to Ana Andrzejewska wciąż działa w branży muzycznej, a niebawem pojawi się jej debiutancka płyta.

Ana Andrzejewska wielokrotnie próbowała swoich sił w popularnych programach muzycznych. Jej głos podbijał serca słuchaczy i za każdym razem od wygranej dzieliło ją niewiele. Pomimo porażek, wokalistka wciąż tworzy własną muzykę i nie poddaje się w dążeniu do celu. Jak dziś wygląda artystka?

Rozpoznawalność zyskała za sprawą muzycznego show. Choć dotarła do finału, nie zrobiła kariery

W 2015 roku Ana Andrzejewska pojawiła się na castingu do "The Voice of Poland". Podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór Ellie Goulding "Love Me Like You Do" sprawiając, że odwróciły się wszystkie fotele. Jurorzy zaciekle walczyli o uczestniczkę, lecz ostatecznie Andrzejewska dołączyła do zespołu Edyty Górniak. W programie dotarła aż do finału, gdzie zajęła trzecie miejsce. Wielu twierdziło, że mimo to ma wszystko, co jest potrzebne do zrobienia wielkiej kariery. Ale niestety na jakiś czas słuch o niej zaginął.

Jakiś czas później ponownie wystąpiła w telewizji, tym razem jako uczestniczka 12. edycji "Mam Talent". Ponownie oczarowała swoim głosem, a Małgorzata Foremniak była tak wzruszona jej śpiewem, że w nagrodę kliknęła złoty przycisk. Choć szturmem przeszła do finałów, to niestety i tym razem nie udało jej się zdobyć głównej nagrody.

 

Ana Andrzejewska pracuje nad własną płytą. Debiutancki krążek pojawi się w 2023 roku

Mimo to Ana Andrzejewska nie rezygnuje z marzeń. Wokalistka działa w branży muzycznej i obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą "Pocałunki", która na rynku fonograficznym pojawi się jeszcze w tym roku. Piosenkarka pisze i współkomponuje utwory. W 2022 roku światło dzienne ujrzały dwa single promujące album "Haśka" i "Pocałunki", które spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy.

Od czasu udziału w telewizyjnych programach, Ana Andrzejewska prawie w ogóle się nie zmieniła. Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ze swoimi fanami dzieli się fragmentami swojego codziennego życia. Regularnie publikuje zdjęcia z podróży, nagrania coverów, informacje o koncertach oraz malowane przez siebie obrazy.

 
 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Więcej o: