Zaśpiewała po polsku przebój Miley Cyrus. Jej wersja "Flowers" stała się hitem w sieci

Najnowszy singiel Miley Cyrus doczekał się polskiego odpowiednika. Piosenka "Kwiaty" w wykonaniu wokalistki Carolin "Wonder" Mrugały trafiła do sieci i już bije rekordy popularności.

Gdy Miley Cyrus opublikowała singiel "Flowers", w którym rozlicza się z byłym, niewiernym mężem, piosenka od razu stała się hitem wśród słuchaczy. Wokalistka, Carolin "Wønder" Mrugała, postanowiła stworzyć polską wersję popularnego utworu, a jej nagranie od kilku dni podbija sieć.

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Zaśpiewała fragment piosenki "Flowers" po polsku. Jej wersja od razu zyskała przychylność słuchaczy

Carolin "Wønder" Mrugała działa w branży jako wokalistka, kompozytorka i cosplayerka. Często dubbinguje postacie z filmów i bajek, a także produkuje muzykę do gier komputerowych. Od lat jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami efektami swojej twórczej pracy. To właśnie na TikToku opublikowała krótkie nagranie, na którym po polsku śpiewa kontrowersyjną piosenkę Miley Cyrus "Flowers". Filmik szybko stał się popularny, zyskując ponad 1,4 mln wyświetleń. Zachwyceni fani artystki zaczęli domagać się pełnej wersji utworu, która światło dzienne ujrzała 15 lutego 2023 roku.

Polska wersja piosenki "Flowers" podbija sieć. Fani zachwyceni 

Spełniając liczne prośby słuchaczy, "Wønder" zdecydowała się nagrać pełną wersję utworu "Flowers" w języku polskim. Piosenka o tytule "Kwiaty" została opublikowana na platformie YouTube 15 lutego 2023 roku, a już ma ponad 168 tys. odsłon.

Najdrożsi, ten utwór wiele dla nas znaczy. Cieszę się, że mogłam go dla was zaśpiewać. Wasza Wønder!

— napisała pod klipem piosenkarka.

 

Pełna wersja utworu spotkała się z zachwytem ze strony słuchaczy.

Nikt nie pytał, ale każdy potrzebował!
Przepiękne wykonanie i barwa bardzo podobna do oryginału naprawdę jestem pod wrażeniem.

— pisali fani "Wønder".

Wokalistka najwyraźniej nie spodziewała się aż tak pozytywnego odbioru piosenki "Kwiaty". W poście zamieszczonym na Instagramie podziękowała fanom za ciepłe przyjęcie nagrania i klipu.

116 tysięcy wyświetleń w 3 dni. Jesteście SZALENI. Dziękuję

— podziękowała wokalistka po trzech dniach od premiery.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: