Shakira i Karol G nagrały wspólny singiel. "TQG" już podbija sieć. To kolejny muzyczny diss?

Do sieci trafił nowy singiel kolumbijskiej piosenkarki Karol G, który powstał we współpracy z Shakirą. Piosenka "TQG" już robi niemałe zamieszanie wśród internautów. Czy to kolejny "utwór zemsty" w wykonaniu gwiazdy?

Dwie kolumbijskie piosenkarki i jednocześnie świeżo upieczone singielki stworzyły nowy singiel. Efektem współpracy Shakiry i Karol G jest nowy utwór "TQG", który już robi furorę wśród słuchaczy. O czym śpiewają gwiazdy?

Zobacz wideo Shakira śpiewa z fanami diss na Pique. Przyszli pod jej dom

Shakira rozlicza się z byłym partnerem. Jej piosenka robi furorę wśród słuchaczy

Już jakiś czas temu Shakira wykorzystała to, co potrafi robić najlepiej, czyli muzykę, by rozliczyć się ze swoim byłym partnerem. W utworze "BZPR Music Sessions #53", który powstał we współpracy z Bizarrapem, wytyka Gerardowi Pique zdradę i odejście od rodziny do młodszej kobiety. Utwór od razu stał się hitem wśród słuchaczy.

Teraz kolumbijska gwiazda połączyła swoje siły z Karol G, która jakiś czas temu ogłosiła rozstanie z raperem Anuelem AA. Wokalistki nagrały wspólny singiel, który już trafił do sieci. Czy to kolejny "utwór zemsty"?

Kolejny "utwór zemsty" podbija sieć. Shakira i Karol G wypuściły wspólny singiel

Singiel "TQG", który Karol G nagrała we współpracy z Shakirą, już trafił do sieci i robi niemałe zamieszanie wśród fanów wokalistek. Jak wyjaśnia portal Diario AS, tytuł jest skrótem od słów "Te Quedó Grande", co w dosłownym tłumaczeniu oznacza "Byłeś poza zasięgiem". Również tekst utworu nie pozostawia złudzeń i jest ewidentnym nawiązaniem do byłych partnerów artystek.

 

Gwiazdy śpiewają o tym, by nie popełniać tych samych błędów, a rozstanie z nieodpowiednią osobą, tylko dodało im wiary w siebie i sprawiło, że są silniejsze. Z kolei w refrenie nawiązują do zdrad oraz kochanek ich ex. — Kochanie, co się stało? Nie byłeś zakochany? Po co mnie szukasz, skoro wiesz, że nie powtarzam błędów. Powiedz swojemu nowemu dziecku, że nie rywalizuję o mężczyzn — śpiewają wokalistki.

Piosenka "TQG" została opublikowana na platformie YouTube zaledwie 3 godziny temu, a już ma ponad 2,5 mln odsłon. Wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny wielki przebój wokalistek.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: