Marcin Miller nie może wyzdrowieć. Zaniepokojeni fani zabraniają mu grania koncertów

Marcin Miller opublikował w mediach społecznościowych kolejne selfie. Tym razem zdjęcie zaniepokoiło fanów grupy Boys. Okazało się, że wokalista nie może pozbyć się uciążliwej choroby.

Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Artyście sławę przyniosły przede wszystkim wielkie przeboje takie jak "Jesteś szalona" czy "Wolność". Wokalista przekazał fanom niepokojące wieści.

Marcin Miller z grupy Boys choruje. Fani zaniepokojeni

Miller od lat jest aktywny w swoich mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Piosenkarz publikuje informacje o muzycznych nowościach swojego zespołu, pokazuje kulisy życia prywatnego oraz promuje liczne akcje charytatywne. Ostatnie selfie, które umieścił na Facebooku zmartwiło fanów grupy Boys.

Artysta pozuje na fotografii w maseczce i informuje słuchaczy o męczącej go dłuższy czas chorobie. 

"Kiedy ta infekcja odejdzie" - pyta retorycznie wokalista i dodaje na końcu smutną emotikonkę.

Fani szybko wsparli swojego ulubieńca. W komentarzach życzą mu szybkiego powrotu do formy, doradzają, jak najskuteczniej pozbyć się infekcji, a także chętnie dzielą się własnymi dolegliwościami. Chociaż na pewno chcieliby zobaczyć artystę na scenie, większość głosów apeluje, aby ten został w domu i porządnie się wyleczył.

U mnie też się to ciągnie, nie mogę jakoś wyzdrowieć. Pozdrawiam serdecznie.
Tak to jest, nie wyleży się do końca i za dużo spotyka się pan ze znajomymi. Wiem, że to taka praca, ale czasem trzeba sobie odpuścić. Dużo zdrówka i więcej odpoczywać.
Trzeba odpocząć, trzeba w domu się wygrzać, same leki nie pomogą.
Nie lataj po koncertach, tylko wyleż dobrze to przeziębienie, bo już nie mamy 20 lat.
Więcej o: