Roxie Węgiel przeklęła w najnowszym wywiadzie. Jej słowa poszły na wizji. "Takim motto się kieruję"

Od telewizyjnego debiutu Roksany Węgiel minęło już ponad 5 lat. Wokalistka, która dorastała na oczach swoich fanów, niedawno obchodziła urodziny i jest już pełnoletnia. Jako młoda artystka mierzyła się z hejtem i niewybrednymi komentarzami internautów. Jaką radę dałaby młodszej sobie? O tym opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Nie da się ukryć, że Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczęła jako 13-latka, biorąc udział w programie "The Voice Kids", a za sprawą udziału w Eurowizji Junior zyskała rozpoznawalność także w innych krajach Europy. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o początkach swojej kariery oraz zdradziła, jaką radę dałaby młodszej sobie. Roxie nie przebierała w słowach.

 
Zobacz wideo Aleksander Sikora zastępuje Roxie Węgiel. Rozmawiali o tej zmianie?

Roxie Węgiel jest już pełnoletnia. Wokalistka nie przywiązuje się do kariery

Niedawno Roxie skoczyła 18 lat. Wokalistka hucznie świętowała pełnoletność, a następnie wybrała się na rajskie wakacje ze swoim ukochanym. To właśnie za sprawą związku z 18-letnim Kevinem Mglejem, nazwisko artystki nie znika z nagłówków portali plotkarskich. Węgiel zdaje się jednak tym nie przejmować. W wywiadzie, którego udzieliła na potrzeby podcastu "Overthinkers", wyjawiła, że dorastanie na oczach fanów ma swoje plusy i minusy, a do kariery podchodzi z dystansem. — Mam świadomość, że może się wszystko wydarzyć, dlatego mam duży dystans do tej kariery. (...) Uważam, że dużo przeszłam, dużo zrobiłam w swoim życiu i personalnie. Jestem z siebie dumna — powiedziała z przekonaniem Roxie.

Piosenkarka zdradziła, co powiedziałaby młodszej sobie. Nie przebierała w słowach

Prowadzący radia Newonce zaczęli drążyć temat jej związku i zapytali, czy hejt wciąż jest dla niej utrapieniem. Wokalistka stwierdziła, że obecnie stara się nie przejmować opinią innych i nie bierze sobie do serca kąśliwych komentarzy internautów, jednak nie zawsze tak było. Przyznała, że wchodząc do branży jako 13-latka, była dużo bardziej podatna na złośliwości i dotykały ją przykre słowa. Gdyby mogła cofnąć czas, dałaby sobie kilka wskazówek, które pomogłyby jej przetrwać burzliwe momenty. — Co bym powiedziała sobie? Żeby po prostu mieć bardziej wywalone. (...) Jest takie motto, którym się też bardzo często kieruję: "Miej w*****ne, a będzie ci dane". I to totalnie tak działa — powiedziała Roxie.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: