Blanka zwróciła się do fanów i Janna po preselekcjach. "Jest mi przykro"

Blanka zabrała głos po polskich preselekcjach na Eurowizję 2023. Wokalista odniosła się do afery związanej z wynikami i przyznała, że ani ona, ani jej największy rywal - Jann - nie rozumieją reakcji widzów.

Polskie preselekcje do Eurowizji 2023 za nami, jednak emocje po koncercie "Tu bije serce Europy" nadal nie opadły. Wszystko za sprawą werdyktu ogłoszonego przez przewodniczącą jury - Edytę Górniak. Na 67. Konkurs Piosenki Eurowizji do Liverpoolu z ramienia Polski pojedzie Blanka Stajkow z piosenką "Solo".

Blanka Stajkow zabrała głos po wygranej w polskich preselekcjach

Z decyzją nie zgadzają się fani Janna. Wielu wielbicieli Eurowizji, którzy śledzą konkurs od lat, uważa, że tylko utwór "Gladiator" miał szansę w międzynarodowej rywalizacji. Powstała nawet petycja o zmianę werdyktu. Od chwili jego ogłoszenia, media społecznościowe Blanki są zalewane wiadomości z namowami, aby ustąpiła miejsca Jannowi.

Po godzinach pełnych skrajnych emocji Blanka zabrała głos na temat swojej wygranej. Opublikowała nagranie, w którym odniosła się do szumu powstałego po ogłoszeniu wyników preselekcji, a także zwróciła się do swojego największego rywala w stawce.

Wokalistka na swoich Insta Stories podziękowała fanom za wszystkie głosy i podkreśliła, że jest niezwykle podekscytowana faktem, że udało jej się zwyciężyć. Blanka opowiedziała, że to dla niej czas wywiadów, jednak między rozmowami z mediami planuje już swój występ w Liverpoolu.

Blanka zwróciła się do Janna. Podziękowała mu za wsparcie

Artystka podziękowała również za opinie po jej występie, również te negatywne.

Jestem świadoma rzeczy, które muszę poprawić i dziękuję Wam za konstruktywną krytykę. Biorę to do siebie, na pewno będę bardzo ciężko pracować, żeby Was nie zawieść i obiecuję, że dam z siebie wszystko - oświadcza artystka.

Dziewczyna odniosła się także do afery, która wybuchła po ogłoszeniu wyników. Przyznała, że ani ona, ani jej największy konkurent - Jann - nie rozumieją takich reakcji.

Oboje nie rozumiemy tak ogromnej fali hejtu, która się na mnie wylewa. Konstruktywną krytykę rozumiem, i tak jak mówię dam z siebie wszystko, żeby was nie zawieść, natomiast nie rozumiemy, w jaką stronę to podąża. Jest mi przykro, ale staram się o tym nie myśleć i robić swoje - dodaje Blanka.

BlankaBlanka blikeblanka / Instagram

Wokalistka zwróciła się także bezpośrednio do Janna i podziękowała mu za ogromne wsparcie w szczęśliwym i jednocześnie niezwykle trudnym dla niej czasie.

Z tego miejsca bardzo bym chciała podziękować Jannowi, bo jesteś nie tylko wspaniałym, fenomenalnym artystą, ale też przecudownym człowiekiem. Dziękuję Ci z całego serca za całe Twoje wsparcie, za to, jaki jesteś, za naszą rozmowę wczoraj, którą mieliśmy za kulisami, w garderobie, po wszystkim, jak już emocje trochę opadły. Dziękuję jeszcze raz za wszystkie miłe słowa od Ciebie, Jann.
Więcej o: