Sanah zaskoczyła fanów i pokazała nagrania z dzieciństwa

Po krótkiej przerwie, sanah prezentuje pierwszą nowość w tym roku. Niespodziewanie wypuściła nowy singiel, a z nim teledysk, w którym możemy zobaczyć jej prywatne nagrania z dzieciństwa i nastoletniości. W "Płomieniu" opowiada o tym, jak marzenia małej dziewczynki przeobraziły się w rzeczywistość.

25-letnia artystka znana jest z tego, że lubi swoim fanom sprawiać muzyczne niespodzianki. W sieci właśnie zadebiutowała jej najnowsza piosenka "Płomień", która jest także pierwszym utworem wydanym przez wokalistkę w tym roku. Jednakże najwierniejsi słuchacze artystki z pewnością mogą już kojarzyć tę balladę, ponieważ rozpoczynała nią swoją ostatnią trasę koncertową. 

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 144

Nowy teledysk od sanah z prywatnymi nagraniami

Sanah przed wydaniem utworu, puszczała oczko do swoich obserwatorów na Instagramie, gdzie na swojej relacji dzieliła się zdjęciami, które mogły zapowiadać kolejną nowość. Piosenka wyszła na światło dzienne z wyjątkowym teledyskiem, który składa się z prywatnych nagrań ukazujących dzieciństwo artystki. Teraz możemy zobaczyć, jak wyglądało jej życie, gdy mogła tylko marzyć o karierze piosenkarki.

sanah - płomień

 

W tekście utworu możemy odczytać historię o spełnianiu marzeń. To niezwykle budująca opowieść o tym, jak wielkie marzenia małej dziewczynki, stały się rzeczywistością:

Wymarzyłam coś w moich piątych urodzinach Jak podpałka, iskier rzuciła czar Chciałam to, co widziałam gdzieś na filmach Było ciepło, a serce palił żar Palił żar

W poprzedniej piosence "najlepszy dzień w moim życiu" zapowiadała wyjątkową trasę koncertową "Uczta nad Ucztami". Wokalistka wystąpi na stadionach w Chorzowie oraz w Gdański dla niemal 100 tys. uczestników. Takie wydarzenia nie zdarzają się zbyt często i znając możliwości i pomysłowość artystki, z pewnością zapiszą się w historii polskiej muzyki.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: