Sanah zaskoczyła fanów i pokazała nagrania z dzieciństwa

Po krótkiej przerwie, sanah prezentuje pierwszą nowość w tym roku. Niespodziewanie wypuściła nowy singiel, a z nim teledysk, w którym możemy zobaczyć jej prywatne nagrania z dzieciństwa i nastoletniości. W "Płomieniu" opowiada o tym, jak marzenia małej dziewczynki przeobraziły się w rzeczywistość.

25-letnia artystka znana jest z tego, że lubi swoim fanom sprawiać muzyczne niespodzianki. W sieci właśnie zadebiutowała jej najnowsza piosenka "Płomień", która jest także pierwszym utworem wydanym przez wokalistkę w tym roku. Jednakże najwierniejsi słuchacze artystki z pewnością mogą już kojarzyć tę balladę, ponieważ rozpoczynała nią swoją ostatnią trasę koncertową. 

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 144

Nowy teledysk od sanah z prywatnymi nagraniami

Sanah przed wydaniem utworu, puszczała oczko do swoich obserwatorów na Instagramie, gdzie na swojej relacji dzieliła się zdjęciami, które mogły zapowiadać kolejną nowość. Piosenka wyszła na światło dzienne z wyjątkowym teledyskiem, który składa się z prywatnych nagrań ukazujących dzieciństwo artystki. Teraz możemy zobaczyć, jak wyglądało jej życie, gdy mogła tylko marzyć o karierze piosenkarki.

sanah - płomień

 

W tekście utworu możemy odczytać historię o spełnianiu marzeń. To niezwykle budująca opowieść o tym, jak wielkie marzenia małej dziewczynki, stały się rzeczywistością:

Wymarzyłam coś w moich piątych urodzinach Jak podpałka, iskier rzuciła czar Chciałam to, co widziałam gdzieś na filmach Było ciepło, a serce palił żar Palił żar

W poprzedniej piosence "najlepszy dzień w moim życiu" zapowiadała wyjątkową trasę koncertową "Uczta nad Ucztami". Wokalistka wystąpi na stadionach w Chorzowie oraz w Gdański dla niemal 100 tys. uczestników. Takie wydarzenia nie zdarzają się zbyt często i znając możliwości i pomysłowość artystki, z pewnością zapiszą się w historii polskiej muzyki.

Sanah na Olsztyn Green Festival Polacy wybierają polską muzykę. Tak zmieniał się nasz gust przez 10 lat

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: