Mezo i Liber po 20 latach powracają z nową wersją hitu "Aniele". "Czuję, że to będzie hit"

Minęło 20 lat, od kiedy Mezo i Liber wypuścili wspólny utwór "Aniele", który szybko stał się jednym z największych przebojów w ich karierze. Teraz wokaliści ponownie spotkali się w studio, by nagrać nową wersję ponadczasowego hitu.

Mezo świętuje 20-lecie swojej muzycznej działalności. Z tej okazji powraca w studio do swoich największych hitów, które znajdą się na jego najnowszej płycie "LEGACY". W odświeżonej wersji ukazała się już piosenka "Aniele" wykonana w duecie z Liberem. Jesteście ciekawi efektów ponownej współpracy wokalistów?

Mezo obchodzi jubileusz swojej kariery. Wokalista nagrywa nowe wersje swoich największych hitów

Dokładnie dwie dekady temu na rynku fonograficznym ukazał się debiutancki album Mezo, "Mezokracja". Krążek promował singiel "Żeby nie było", lecz utworem, który zdominował listy przebojów, była piosenka "Aniele" nagrana wraz z Liberem. Choć współpraca przyniosła owocne efekty, to przez kolejne lata wokaliści nie podjęli się stworzenia kolejnego wspólnego hitu, a każdy z nich indywidualnie pracował na swój sukces. Mimo to wciąż pozostawali w przyjaznych relacjach, poza muzyką bowiem łączy ich również sport, a konkretnie tenis.

Jubileusz, który w tym roku obchodzi Mezo, okazał się dobrą okazją, by ponownie spotkać się w studio i ponownie zmierzyć się z przebojem sprzed lat.

Przebój "Aniele" powrócił w nowej wersji. Mezo i Liber ponownie podbijają serca słuchaczy

W piątek 3 marca 2023 roku, na platformie YouTube ukazała się odświeżona wersja przeboju "Aniele" w wykonaniu Mezo i Libera. Utwór "Jakie masz dziś plany" ma już blisko 331 tysięcy odsłon i znajduje się na 10. miejscu na karcie "Na czasie" w kategorii muzyka. — Momentami miałem już dość tej piosenki, bo gram ją zazwyczaj po dwa razy na każdym koncercie, ale w nowej muzycznie odświeżonej wersji przez producentów z Kofeina Music, oraz z nowym tekstem, dostała drugie życie. Ciekawe jak odbierze je młodsze pokolenie słuchaczy, bo nasze roczniki na pewno wrócą do niej z sentymentem — mówił Mezo.

Teledysk do nowej wersji utworu został nagrany na Florydzie, gdzie wokaliści udali się na turniej tenisa. Piosenka jest jednym z dwudziestu najważniejszych utworów w karierze Mezo, które znajdą się na kompilacji zatytułowanej "LEGACY".

 
Jak dla mnie szacun, że po tylu latach ciągle trzymacie sztamę. To jest w życiu najważniejsze
Nikt nie pytał, każdy potrzebował! Więcej takich powrotów!
Jeden moment i głowa pełna wspomnień, łezka wzruszenia i uśmiech pod nosem na myśl tych niezapomnianych chwil
Czuję, że to będzie hit.

— pisali zachwyceni fani. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: