"My Heart Will Go On" w rockowej wersji? Nicole Scherzinger podjęła się wyzwania. "Rozwaliłaś to"

Takiej wersji utworu "My Heart Will Go On" z pewnością jeszcze nie słyszeliście. Była liderka zespołu Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, zaśpiewała kultową balladę z "Titanica" w rockowym brzmieniu. Jej wykonanie zachwyciło fanów.

Są takie utwory, które już od pierwszych dźwięków przywodzą na myśl konkretne obrazy. Tak jest z piosenką z repertuaru Celine Dion "My Heart Will Go On", która promowała kultowy film "Titanic" Jamesa Camerona. Wyobrażacie sobie, jakby mógł brzmieć ten utwór w rockowej wersji? Teraz już nie musicie. Nicole Scherzinger zaśpiewała balladę w stylu Led Zeppelin, a jej interpretacja naprawdę robi wrażenie.

Zobacz wideo Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Śpiewała z zespołem Pussycat Dolls. Teraz zachwyca w programie Jimmy'ego Fallona

Nicole Scherzinger była główną wokalistką zespołu Pussycat Dolls i ze wszystkich członkiń grupy zrobiła największą solową karierę. Piosenkarka ma na swoim koncie dwie płyty i wielokrotnie współpracowała z innymi artystami, m.in. Davidem Guettą czy Timbalandem. Teraz gwiazda pojawiła się w muzycznym programie Jimmy’ego Fallona "That’s My Jam", a jej występ zachwycił widzów. 

Nicole Scherzinger śpiewa piosenkę z "Titanica". Jej rockowa wersja robi wrażenie

W programie Jimmy'ego Fallona Scherzinger dostała nietypowe zadanie. Wokalistka musiała wykonać piosenkę "My Heart Will Go On" w stylu Led Zeppelin. Jak wiadomo, ballada promująca kultowego "Titanica" jest jednym z najtrudniejszych filmowych utworów, a wykonanie jej w rockowej wersji to dodatkowy poziom trudności. Jednak Scherzinger wybitnie poradziła sobie z tym wyzwaniem, udowadniając, że ma niezwykłe umiejętności wokalne. Jej występ zachwycił nie tylko prowadzącego, ale i publiczność. 

Pod nagraniem opublikowanym w serwisie YouTube pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów. 

Jest tak niesamowicie utalentowaną wokalistką!
Ludzie zapominają, że ona ma jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych głosów
Nicole jest tam z najlepszymi wokalistami wszechczasów, może dosłownie zaśpiewać wszystko, jest tak wszechstronna i utalentowana
Nicole, rozwaliłaś to, dziewczyno! Jesteś tak utalentowana.

— pisali fani.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: