Jenna Ortega to nie tylko "Wednesday", a Jason Sudeikis powraca jako Ted Lasso

Okazuje się, że nie wszystko "dobre, bo polskie" - niektóre przeboje to tak naprawdę covery zagranicznych hitów. Mamy nadzieję, że kilkoma tytułami was zaskoczymy. A poza tym, jak zawsze, zaczynamy od premier.

Zobaczcie, co przygotowałyśmy w nowym odcinku "POPkultury". Tym razem zwracamy uwagę aż na sześć nowości.

Zobacz wideo "POPkultura". "Kokainowy miś" i inne premiery

Trochę więcej o nowościach - premiery filmowe (i nie tylko)

"Kokainowy miś" to produkcja zainspirowana prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, zaginionej kokainie i niedźwiedziu, który się nią poczęstował. Na poszukiwanie zaginionej przesyłki po wypadku awionetki udają się policjanci, gangsterzy, pracownicy parku oraz 500-kilogramowy drapieżnik, który połknął oszałamiającą ilość kokainy i chce więcej.

"W gorsecie" jest porównywana do "Marii Antoniny" Sofii Coppoli i "Spencer" Pablo Lorraina. Vicky Krieps dostała za swoją rolę nagrodę dla najlepszej europejskiej aktorki (nie w Cannes, oczywiście). To zupełnie inny klimat niż "Krzyk VI". Dwadzieścia pięć lat po serii brutalnych zdarzeń pokazanych w "Krzyku", które wstrząsnęły mieszkańcami Woodsboro, pojawia się kolejny zamaskowany zabójca. Tym razem akcja przenosi się do Nowego Jorku.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzeci sezon "Teda Lasso" to pożegnanie z serialem, ale niekoniecznie z jego bohaterami. Tak można by odczytać słowa Brendana Hunta (gra Bearda i jest producentem), który mówi:

To nie musi być koniec serii. To po prostu koniec tej historii, ponieważ zawsze uważaliśmy ją za trzyczęściową. Nigdy nie byliśmy do końca pewni, że uda nam się opowiedzieć wszystkie trzy części - i nagle jesteśmy w tym momencie. Tak więc będzie to jakiś rodzaj zamknięcia tego wątku, ale zamknięcie nie musi oznaczać końca. 

Wiadomo, że ukochanych bohaterów trudno pożegnać - dlatego też w filmie wraca Idris Elba jako Luther. A przy okazji premiery albumu Miley Cyrus "Endless Summer Vacation" warto wspomnieć, że w piątek 10 marca o 19:00 polskiego czasu na platformie Disney+ odbędzie się premiera dokumentu "Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)". Wokalistka zaśpiewa nowe piosenki, w tym "Flowers", który od sześciu tygodni zajmuje szczyt listy Billboardu. Poza siedmioma dodatkowymi utworami Miley uczci 14. rocznicę przeboju "The Climb" oraz wystąpi w duecie z Rufusem Wainwrightem.

Więcej o: