Jann zachwycił w telewizji już 10 lat temu. Prowadząca "Nasz nowy dom" wspomina jedną sytuację

Preselekcje do Eurowizji 2023 nie były pierwszą przygodą Janna z telewizją. 10 lat temu artysta wraz z całą rodziną pojawił się w drugim w historii odcinku programu "Nasz nowy dom". Prowadząca reality show doskonale pamięta 14-letniego wówczas chłopaka.

Za sprawą Eurowizji 2023 o Jannie usłyszała cała Polska. Wokalista został okrzyknięty nowym objawieniem rodzimej branży muzycznej, a wiele osób do dziś nie może się pogodzić z faktem, że to nie piosenka "Gladiator" wybrzmi na konkursie w Liverpoolu.

Jann wraz z rodziną wystąpił w programie "Nasz nowy dom". Rozmanowscy pojawili się w drugim odcinku programu

Występ w TVP nie był jednak debiutem Janna na ekranie. 10 lat temu rodzina artysty pojawiła się w programie "Nasz nowy dom". Co ciekawe, prowadząca program, Katarzyna Dowbor doskonale pamięta wizytę u piosenkarza. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że już wtedy była pod wrażeniem młodego chłopaka.

Pamiętam doskonale całą rodzinę. Oni mieli trudną sytuację życiową. Musieli się przeprowadzić z Lublina pod Garwolin do babci. Ta sytuacja ich zaskoczyła, ale byli bardzo pogodni i uśmiechnięci, dzieciaki zrobiły na mnie duże wrażenie i będę ich zawsze pamiętać. Myśmy już wtedy zauważyli talent Jasia. On miał wtedy 14 lat i siedząc na huśtawce dla nas zaśpiewał. Zachwycił nas wtedy swoim pięknym, anielskim głosem - opowiada w wywiadzie z "Faktem" Dowbor.

Gospodyni telewizyjnego show wspomina z wielkim podziwem także mamę wokalisty. Katarzyna Dowbor podkreśla, że kobieta mimo wielu obowiązków świetnie wychowała ósemkę pociech z pomocą najstarszej córki, która również z zaangażowaniem uczestniczyła w życiu i zajmowaniu się rodzeństwem.

Jann Z tym repertuarem miałby większe szanse w TVP. Jann przed laty śpiewał patriotyczne pieśni

Katarzyna Dowbor wspomina Janna i trzyma kciuki za jego dalszą karierę

Nic więc dziwnego, że Dowbor szczerze kibicuje Jannowi w rozwoju jego dalszej kariery.

Rośnie nam duża gwiazda. Jesteśmy dumni z Jaśka i tak się czujemy, bo to taki sukces naszej polsatowskiej rodziny. On jest świetny i myślę, że zrobi dużą karierę, bo ma osobowość. Widać, że dobrze się czuje na scenie i jest bardzo odważny - zauważa dziennikarka.

W programie o talencie syna chętnie opowiadała jego mama Edyta. Jak czytamy na stronie Polsatu, Jann przejawiał wokalne umiejętności już od najmłodszych lat.

Jasiek to jest taka artystyczna dusza. Jak miał półtora roku, to już śpiewał „siejeje" i nigdy nie fałszował - podkreślała dumna z syna mama.

Rodzina Rozmanowskich pojawiła się w drugim w historii "Nasz nowy dom" odcinku programu. Jann wraz z bliskimi musiał nagle przeprowadzić się z Lublina do Garwolina chwilę po tym, jak przyszedł na świat. Tata wokalisty z dnia na dzień stracił pracę, a rodzina musiała wyprowadzić się do babci, gdzie przez jakiś czas radziła sobie w bardzo trudnych warunkach. Na szczęście z pomocą do Rozmanowskich przyszła ekipa "Nasz nowy dom".

William i Deban oceniają Blankę i Janna Porównali występ Blanki i Janna: Ludzie śpiewają lepiej pod prysznicem

 
Więcej o: