W "The Voice Kids" Edyta Górniak przedstawiała ją synowi. Dziś młoda artystka jest znaną raperką

Michalina Włodarczyk była prawdziwym fenomenem pierwszej edycji "The Voice Kids". O jej talent starali się Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Piosenkarka zdecydowała się nawet przedstawić dziewczynę swojemu synowi. Dziś młoda wokalistka podbija świat rapu w wytwórni Young Leosi.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Michalina Włodarczyk może być lepiej znana fanom rapu pod pseudonimem Bambi. Młoda artystka dołączyła niedawno do wytwórni Young Leosi, a jej utwór "IRL" stał się prawdziwym hitem. Niewiele osób pamięta jednak o początkach raperki. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w "The Voice Kids".

Zobacz wideo Young Leosia: Jako 12-13-latka martwiłam się, że okres nie przychodzi [Okres w moim życiu]

To chyba najgorsza bitwa w historii 'The Voice of Poland' To najgorsza bitwa w "The Voice of Poland"? Jury ostro o uczestniczkach

Bambi w "The Voice Kids". Edyta Górniak przedstawiła ją swojemu synowi

Michalina Włodarczyk zrobiła prawdziwe show podczas przesłuchań w ciemno w "The Voice Kids". Młoda artystka zachwyciła aż trójkę jurorów, którzy obrócili dla niej swoje fotele. Zarówno Tomson i Baron, jak i Dawid Kwiatkowski oraz Edyta Górniak starali się przekonać dziewczynę do dołączenia do ich zespołu. W pewnym momencie na scenie pojawił się niespodziewany gość - Allan Górniak. Gwiazda oraz jej syn próbowali namówić Michalinę na dołączenie do ich ekipy. Chłopak zaproponował nawet, że zaobserwuje debiutującą wokalistkę na Instagramie. 

 

Michalina była jednak nieugięta i zdecydowała się dołączyć do zespołu Tomsona i Barona. Jej udział w programie zakończył się na etapie bitew. Od występu wokalistki minęło już pięć lat. Dziś nadal rozwija się muzycznie, jednak jej styl uległ kompletnej przemianie. Włodarczyk używa obecnie pseudonimu Bambi i z powodzeniem wydaje kolejne rapowe numery.

Fotele w programie The Voice Po 12 latach odchodzi z "The Voice". Nie mógł znieść napiętej atmosfery

Bambi nagrywa razem z Young Leosią. Jej piosenka stała się prawdziwym hitem

O Bambi po raz pierwszy zrobiło się głośniej, gdy dołączyła do projektu SBM Starter, organizowanego przez SBM Label. Inicjatywa ma promować nieznanych wcześniej raperów i raperki. To właśnie z tego konkursu wyłoniły się takie gwiazdy jak Mata, czy Kinny Zimmer. Michalina nie wygrała plebiscytu, jednak rozgłos, który zyskała, pozwolił jej kontynuować przygodę z tym rodzajem muzyki. Piosenka "chrypki głos nie od fajek" zebrał ponad 500 tysięcy wyświetleń.

Po udziale w SBM Starter raperka dołączyła do wytwórni Young Leosi. Pod skrzydłami bardziej doświadczonej artystki, Bambi wydała kawałek "IRL", który stał się natychmiastowym hitem. Piosenkę odtworzono już ponad 3 miliony i 300 tysięcy razy. Młoda artystka otwarcie mówi o wsparciu, jakie otrzymała po dołączeniu do labelu. Jak sama przyznaje, Young Leosia "otworzyła jej głowę na nowe możliwości, dodała większej pewności siebie i pokazała, że trzeba po prostu robić to, co się kocha".  

 
Więcej o: