Polski duet jak Lady Gaga i Bradley Cooper. Komentarze: Lepsze niż oryginał

"The Shallow" to oscarowy hit Lady Gagi i Bradleya Coopera znany z filmu "Narodziny Gwiazdy". Utwór wykonała na jednym z ostatnich koncertów Kasia Moś w duecie z Piotrem Cugowskim. Fani artystki są zachwyceni.

W 2018 roku duet Bradley Cooper i Lady Gaga podbili serca widzów w filmie "Narodziny gwiazdy". Miłosny dramat przyniósł twórcom osiem nominacji do Oscara - w tym jedną wygraną. Akademia nagrodziła statuetką "The Shallow", kompozycję wykonywaną przez ekranową parę.

Gaga i Cooper wykonali utwór także podczas ceremonii wręczenia Oscarów. Wzruszający występ w przeciągu ostatnich czterech lat obejrzano już prawie 700 milionów razy, a utwór doczekał się tysięcy interpretacji innych twórców.

 

Kasia Moś i Piotr Cugowski jak Gaga i Bradley Cooper

Jedną z nich zaprezentowała Kasia Moś i Piotr Cugowski podczas koncertu Fall In Love Symfonicznie w Krakowie. Pod nagraniem z występu posypały się komplementy. Niektórzy twierdzą nawet, że polski duet wypadł lepiej niż oscarowe wykonanie.

Mistrzostwo, slow brak, wzrusz ogrom. Piotra uwielbiam od lat, Kasia mega niedoceniona a taki wokal i prezencja sceniczna.
Oboje genialni. Cudne głosy, piękne wykonanie.
Ja to jestem tak zauroczona wokalnie, że nie potrafię znaleźć słów, aby wyrazić swoją radość, podziw, wzruszenie.
Kaśka to jest lepsze niż oryginał, czy Ty sobie zdajesz z tego sprawę. Uwielbiam i Ciebie i Piotra.
Wykonanie lepsze od oryginału.
Lepszych wykonawców do wykonania tej piosenki w Polsce nie ma.

W komentarzach jednak szybko znalazły się osoby, które także doceniły występ Moś i Cugowskiego, jednak ostudziły entuzjazm reszty fanów. Zauważyły, że wykonanie jest bardzo udane, jednak nazywanie go lepszym od oscarowego to przesada.

Głos super, ale piosenka wykonana dobrze, a nie lepiej niż oryginał.
Przyjemnie się słucha, ale oryginał to oryginał. Szczególnie wykonanie z gali Oscarów to majstersztyk. Ta lekkość śpiewania, ten klimat i interakcja między Bradley'em i Lady Gagą jest nie do podrobienia.

Stephanie Hsu i David Byrne Oscary 2023. Widzowie rozczarowani występem Hsu i Byrne

Więcej o: