"Flowers" Miley Cyrus w wykonaniu seniorek podbija sieć. "To jest absolutnie urocze"

Miley Cyrus i jej hit "Flowers" od dłuższego czasu znajdują się na szczytach list przebojów. Piosenka doczekała się także wielu coverów i remixów. Ostatnio swoją aranżację tego utworu przedstawiły pewne seniorki. Wideo z ich tańcem podbija social media.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Te seniorki postanowiły podzielić się własną taneczną interpretacją piosenki Cyrus. Ich choreografia, to nie jedyny hit, jaki można znaleźć na ich profilu. 

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Zatańczyły do "Flowers". Wideo zachwyciło widzów

"Flowers" Miley Cyrus zdominowało nie tylko listy przebojów, ale także TikToka. Oryginalny dźwięk został użyty w ponad czterech milionach filmików. Ta liczba byłaby jeszcze wyższa, gdyby uwzględnić wszystkie materiały, w których, choć na moment pojawił się fragment piosenki. Wiele osób korzystało z hitu gwiazdy pop, tworząc covery czy taneczne choreografie. 

 

Swoich sił spróbowały także seniorki z domu opieki Arcadia Senior Living Bowling Green. Starsze panie wzięły sobie do serca słowa zawarte w refrenie piosenki. Do każdego z wersów przedstawiły krótką scenkę. Ich starania docenili internauci.

Uwielbiam to! Świetny sposób na wejście w interakcję z rezydentami ośrodka
To jest absolutnie urocze
To wideo sprawiło, że zrobiło mi się bardzo miło
Miley Cyrus kochamy twoją piosenkę, ale dzięki temu stała się jeszcze bardziej epicka

Po Miley Cyrus przyszła pora na Rihannę. Parodia jej występu w przerwie Super Bowl to hit

"Flowers" to niejedyny hit, jaki przygotowały rezydentki ośrodka. Najpopularniejszym materiałem na ich profilu jest parodia występu Rihanny w przerwie tegorocznego Super Bowl. Wideo zebrało już ponad 33 miliony odsłon. Tak wielki sukces został zauważony również przez oficjalne konto Narodowej Ligi Futbolowej (NFL), które skomentowało występ seniorek jednym słowem: niezwykłe.

Więcej o: