Shakira pojechała po byłym i tworzyła hit. Nie uwierzycie, kto ją do tego namówił

Nie milkną echa słynnej piosenki Shakiry i Bizarrapa, która bardzo szybko stała się popularna. Piosenkarka i producent pojawili się ostatnio w programie "The Tonight's Show" Jimmy'ego Fallona, w którym opowiedzieli o fenomenie utworu i wykonali go na żywo. Shakira zdradziła także, kto ją namówił do podjęcia współpracy z argentyńskim producentem.

Chociaż nic na to nie wskazywało, to rozstanie Shakiry i Gerarda Pique stało się medialnym skandalem. Szybko wyszło na jaw, że piłkarz spotykał się z młodszą o 22 lata Clarą Chia Marti. Kolumbijska piosenkarka postanowiła dać upust swojej złości i stworzyła piosenkę, która szybko została okrzyknięta dissem na byłego partnera.

Więcej ciekawych tekstów ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 145

Diss na Gerarda Pique zagościł u Jimmy'ego Fallona

Shakira i Bizarrap byli gośćmi w ostatnim odcinku amerykańskiego talk show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon". Oboje opowiedzieli o kulisach powstania słynnego już utworu "Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53" i wykonali go na żywo w studio.

W trakcie rozmowy wokalistka wyjawiła, że do współpracy z argentyńskim producentem namówił ją jej syn Milan:

Ma smykałkę do muzyki. Ma bardzo dobre ucho. Powiedział do mnie: "mamo, musisz nagrać utwór z Bizarrapem, wtedy będziesz mieć numer jeden". To samo powiedział mojemu managerowi – opowiadała rozweselona Shakira

Z jej ust nie padła jednak żadna wypowiedź, czy finalnie chłopiec jest zadowolony z tej współpracy. W końcu piosenka mocno uderza w reputację jego ojca. Jeden z wersów utworu brzmi następująco: "Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo, wymieniłeś Rolexa na Casio", co jest ewidentnym nawiązaniem do romansu piłkarza z dużo młodszą kobietą. Na pewno mało Milan miał rację co do tego, że mama szybko podbije listy przebojów.

 

Cleo stanęła w obronie Blanki Cleo broni Blankę: "Takiej energii nam potrzeba". Kiedyś też pojechała na Eurowizję

W dalszej części rozmowy Shakira opowiedziała o tym, jak ostatni rok był dla niej trudny, a praca nad tym kawałkiem miała dla niej duże znaczenie terapeutyczne. Wspomniała o tym także w kontekście rozstania z Gerardem Pique. Dodała również, że początkowo nie spodziewała się, że wydźwięk utworu będzie aż taki wielki, a wiele kobiet z całego świata będzie się mogło utożsamiać z jej historią:

Miałam bardzo ciężki rok po separacji. Stworzenie tej piosenki było dla mnie bardzo ważne. To było zdrowe ujście dla moich emocji. Kiedy opublikowaliśmy ten utwór, nie miałam poczucia, że mam fanów. Miałam już siostrzeństwo kobiet, które przeszły przez to samo co ja, które czują to, co ja, które musiały tolerować tyle gówna co ja. Napisałam tę piosenkę dla samej siebie. Ale teraz widzę, że wiele kobiet też tego potrzebowało, takiego forum, głosu, który by je reprezentował

Shakira i Gerard Pique byli parą od 2010 roku, kiedy poznali się na planie teledysku do piosenki "Waka Waka", która była oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2010 roku. Przez lata byli uznawani za jedną z najbardziej znany par w piłkarskim świecie. Przez te wszystkie lata nie zdecydowali się na ślub, ale doczekali się dwójki synów. Starszy Milan ma dziewięć lat, a młodszy Sasha jest siedmiolatkiem.

Moś/Cugowski / Lady Gaga/Cooper Polski duet jak Lady Gaga i Bradley Cooper. Komentarze: Lepsze niż oryginał

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: