Cleo pokazała się bez makijażu i doczepów. "Cerę to masz fenomenalną"

Gdy Cleo pojawia się w przestrzeni publicznej zwykle ma na sobie perfekcyjny makijaż i idealnie ułożone włosy. Jednak na swoich profilach w mediach społecznościowych zdarza jej się wystąpić również w naturalnej wersji.

Cechami charakterystycznymi, które składają się na sceniczny wizerunek Cleo, są mocny makijaż oraz włosy upięte w wysoki kucyk. Niedawno wokalistka postanowiła pokazać fanom, jaką pielęgnację wykonuje przed zrobieniem ciężkiej charakteryzacji. Jej młodzieńczy wygląd zwala z nóg.

Cleo sama wykonuje swój makijaż. Fani byli w szoku

Okazuje się, że za wizerunek Cleo nie odpowiada sztab profesjonalnych makijażystów i fryzjerów, lecz ona sama. Wokalistka bez pomocy osób trzecich przygotowuje się na koncerty i publiczne wystąpienia. Dba nie tylko o swój sceniczny makijaż, ale również samodzielnie dobiera stylizacje. 

Zobacz wideo Jak Cleo dba o doczepiane włosy?

Cleo pokazała się bez makijażu. Zdradziła swoje triki na promienny wygląd

Odpowiadając na liczne prośby i zapytania fanów, Cleo pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak wygląda bez makijażu. Przy okazji przygotowań do nagrań teledysku, wokalistka zdradziła obserwatorom kilka pielęgnacyjnych sekretów. Podkreśliła, że kluczem do idealnego makijażu jest przede wszystkim odpowiednio zadbana skóra, dzięki czemu wygląda się zdrowo i promiennie.

Mam swoje trzy zasady: dobry sen, zdrowe, zbilansowane jedzonko i rytuały pielęgnacyjne. Tej ostatniej towarzyszy mi już od dawna technologia smart, dzięki której moja cera wygląda promiennie
 

Pod postem pojawiły się komentarze zachwyconych internautów. 

Cerę to Pani ma fenomenalną. Jak pupcia niemowlaczka
Jaka ty jesteś ładna bez tej całej tapety
Cleo bez makijażu przepięknie wyglądasz, a w makijażu to odjazd totalny
Bez makijażu wyglądasz kapitalnie

— pisali fani wokalistki.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: