Użytkownicy Netfliksa wreszcie się doczekali. Serwis wprowadzi opcję, która powinna być domyślna

Netflix wprowadza kolejne funkcje dla użytkowników aplikacji. Tym razem chodzi o wyczekiwaną zmianę dla tych, którzy korzystają z platformy za pośrednictwem telewizorów. Subskrybenci dopytywali o tę opcję od dawna.

Netflix wraz z początkiem 2023 roku zapowiadał zaciekłą walkę z nieregulaminowym współdzieleniem kont na platformie. Zarządzający platformą najwyraźniej zmienili strategię rozwoju firmy, ponieważ temat ucichł. Zamiast tego Netflix wprowadza kolejne zmiany i nowości.

Netflix wprowadza nową funkcję. Subskrybenci czekali na nią latami

Niedawno na platformie zadebiutowały programy na żywo, dodano również nowe tytuły do kolekcji gier oraz wprowadzono zmiany w zarządzaniu dostępem do serwisu w ramach jednego konta. Modyfikacje sprawią, że jego właściciel będzie miał wgląd w czas oglądania oraz treści, które wybierali inni użytkownicy.

MH370: Samolot, który zniknąłTajemnica lotu MH370 hitem Netfliksa. 239 osób wsiadło na pokład i zniknęło

Teraz platforma zapowiedziała duże ułatwienie dla subskrybentów, którzy korzystają z aplikacji na telewizorach. Wielu z nich uważa, że brakująca funkcja powinna być domyślnie dostępna, jednak od lat próżno jej szukać w ustawieniach.

Mowa tutaj o możliwości dostosowania napisów do swoich potrzeb. Subskrybenci Netfliksa korzystający z przeglądarek bez problemu mogli powiększać, zmieniać styl i barwę napisów wedle uznania. Jednak funkcja nie była dostępna na telewizorach, co wreszcie ma się zmienić.

Ponadto Netflix co miesiąc wprowadza nowe treści, które można oglądać za pośrednictwem platformy. Do końca marca na platformie pojawi się między innymi drugi sezon serialu "Cień i kość", czwarta seria reality show "Miłość jest ślepa", głośny polski film "Johnny", wielokrotnie nagradzany obraz z Anthonym Hopkinsem - "Ojciec" czy kolejna odsłona komedii kryminalnej z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem - "Zabójcze wesele".

Jenna Ortega na planie 'Wednesday'Jenna Ortega początkowo nie chciała grać w "Wednesday". Co ją przekonało?

Więcej o: