Półnaga aktywistka przerywała występ Avril Lavigne. Kazała jej "spie***lać ze sceny"

Podczas ostatniego Juno Awards, czyli wręczenia najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w Kanadzie, doszło do nietypowej sytuacji. Przemówienie Avril Lavigne przerwała naga kobieta. Na jej ciele można było zobaczyć proekologiczne napisy. Piosenkarka nie ukrywała niezadowolenia, o czym świadczy jej ostra reakcja.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tegoroczne Juno Awards zaskoczyły widzów. Niespodzianka nie była związana z samymi nagrodami, a z nietypowym "gościem" gali. Naga kobieta, która wtargnęła na scenę, spotkała się z ostrą reakcją Avril Lavigne. 

Zobacz wideo Aktywiści zablokowali ambasadę Niemiec w proteście przeciwko kopalni węgla

Naga kobieta przerwała Juno Awards. Zachęcała do proekologicznych zmian

Juno Awards odbywające się w nocy z 13 na 14 marca, nie przynosiły większych zaskoczeń. Jednym z najbardziej utytułowanych artystów tegorocznej gali został The Weeknd, który został laureatem pięciu z sześciu nominacji, które otrzymał. Nagrodę publiczności dostała natomiast Avril Lavigne. 

Gdy kanadyjska gwiazda zapowiadała AP Dhillona, pierwszego w historii gali artysty wywodzącego się z Pendżabu, na scenę wbiegła kobieta. Była naga od pasa w górę. Na jej klatce można było zobaczyć napisy takie jak "Land Back" odnoszące się do odzyskania ziemi przez rdzennych mieszkańców Kanady i USA, a także "Przestańcie wycinać stare lasy", czy "Uratujcie Zielony Pas". Ostatnie dwa teksty miały zwrócić uwagę na plan władz Ontario, w którego wykonanie wchodzi m.in. wycinka 30 tys. metrów kwadratowych lasów.

 

Ostra reakcja Avril Lavigne. Kazała jej "sp******** ze sceny"

Po wejściu półnagiej kobiety na scenę Avril Lavigne udało się zachować spokój. Gdy aktywistka przechadzała się wokół wokalistki, ta bez większych trudności kontynuowała swoją zapowiedź. Dopiero gdy skończyła pierwszą część swojego wystąpienia, odwróciła się do niej i kazała jej "sp******** ze sceny".

Powtórzyła to zdanie jeszcze raz, tym razem w jej głosie nie było słychać irytacji, a rozbawienie. Gdy ochrona ściągnęła kobietę ze sceny, Avril kontynuowała swoją zapowiedź. Lavigne odniosła się do feralnej sytuacji jeszcze raz, gdy odbierała nagrodę publiczności. - Oby tym razem nikt nie próbował mi przerwać, bo wyjdzie ze mnie Kanadyjka, i mu dowalę - powiedziała artystka.

Więcej o: