Ralph Kamiński opublikował nagranie z dzieciństwa. "Od urodzenia miałeś talent"

Ralph Kamiński miał zadatki na gwiazdę już od najmłodszych lat. Wokalista opublikował archiwalne nagranie z czasów, gdy był jeszcze dzieckiem. Na filmiku śpiewa wzruszający utwór z dedykacją dla rodziców.

Od kilku lat Ralph Kamiński podbija polską scenę muzyczną. Teraz artysta opublikował archiwalne nagranie, które ujawnia, że zadatki na gwiazdę miał już od dziecka. Zobaczcie sami jego występ podczas szkolnego przedstawienia. 

Ralph Kamiński słynie z poczucia humoru. Wokalista ma wielu fanów

Ralph Kamiński ma rzesze wiernych fanów. Wokalista słynie nie tylko z wyjątkowej barwy głosu, którą podbił serca słuchaczy, ale również z oryginalnych charakteryzacji, które są nieodłączną częścią jego wizerunku. Artysta dużo czasu poświęca na budowanie relacji ze swoimi obserwatorami, którzy licznie obserwują jego profile w mediach społecznościowych. Teraz postanowił zdradzić fanom, jak brzmiał jego głos, gdy był jeszcze dzieckiem. Archiwalne nagranie robi furorę w sieci.

Kochał scenę już od dziecka. Ralph Kamiński opublikował archiwalne nagranie

Na swoim oficjalnym profilu na Facebook’u Ralph Kamiński opublikował nagranie sprzed wielu lat. Na filmiku wykonuje utwór "Pełny luz, kochana mamo" z repertuaru Anny Bernat i Krystyny Kwiatkowskiej. Fani wokalisty od razu dostrzegli, że już od dziecka czuł się pewnie na scenie i miał zadatki na zostanie gwiazdą.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów.

Pewność i radość z bycia na scenie już wtedy dały się zauważyć
Piękne początki, a teraz wspaniała pamiątka i super prezent dla fanów
Od urodzenia miałeś taki talent artystyczny i ten głos to niezwykły dar, robi wrażenie
W tak wczesnym wieku mieć pomysł na siebie, zaistnieć na scenie. Czy może być coś cudowniejszego?

— pisali fani.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: