Czy to polski Eminem? Nie, to tylko Marcin Miller. Muzyk disco polo porównał się do gwiazdy rapu

Lider zespołu Boys porównał się w jednym z instagramowych postów do... Eminema. Nie miał na myśli jednak podobieństwa muzycznego. Fani szybko skomentowali wpis muzyka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Konto Marcina Millera na Instagramie obserwuje już 91. tys. osób. Ostatnio muzyk postawnowił nieco rozbawić swoich fanów. Gwiazdor disco polo umieścił swoje zdjęcie i porównał swoje zdjęcie do fotografii ze światowej sławy raperem, Eminemem. Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze. Niektórzy komentujący widzą między nimi podobieństwo.

Zobacz wideo Magda Narożna śpiewa z playbacku? „Ludzie nie potrafią zrozumieć reguł"

"Taki 'eminemik' ze mnie". Marcin Miller porównuje się do znanego rapera

W ostatnim instagramowym poście lider zespołu Boys udostępnił swoją fotkę. Marcin Miller nałożył czapkę oraz kaptur. Obok swojej fotografii umieścił zdjęcie zagranicznego artysty ubranego w podobny zestaw. Muzyk disco polo stwierdził z humorem, że przypomina światowej sławy rapera. Post podpisał zdaniem:

Taki 'eminemik' ze mnie.

Szczególną uwagę warto zwrócić na największe zdjęcie z postu. Polski muzyk rzeczywiście przypomina na nim zagraniczną gwiazdę. Nie jest to jednak kwestia jego wyglądu, a szeregu filtrów, które w dużym stopniu zmieniają rysy twarzy. Miller m.in. dodał sobie gęstszy zarost, zmienił kolor oczu oraz zwęził nos. 

"Który to który?" - fani Marcina Millera zostawili mu kilka bardzo pozytywnych komentarzy.

Post rozbawił niektórych fanów artysty. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele zabawnych opinii. Niektórzy uważają, że podobieństwo pomiędzy muzykami naprawdę istnieje.

Który to który?
Eminem nie wiem, czy zasługuje na supportowanie przed Wami
Nawet trochę podobny
1:1 podobni
Boski
Niezły
Pasuje ci.
 
Więcej o: