Po 14 latach Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną. Pół roku później po raz trzeci został ojcem

Piotr Kupicha jest jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki popularnej w Polsce. Utwory zespołu Feel przez lata podbijały listy przebojów. Niestety zawodowy sukces i kariera zniszczyły pierwsze małżeństwo muzyka. Dziś jest w nowym związku i stara się chronić prywatności bliskich.

Lider zespołu Feel Piotr Kupicha przez lata starał się pogodzić życie prywatne z obowiązkami zawodowymi. Niestety jego permanentna nieobecność w domu położyła się cieniem na jego pierwszym małżeństwie. Dziś jest w nowym związku i stara się nie popełniać tych samych błędów, co kiedyś.

Początki zespołu Feel. Utwory grupy podbijały listy przebojów

Piotr Kupicha debiutował na scenie jako wokalista i gitarzysta zespołu Sami. Wraz z grupą wydał płytę, która jest pierwszą w jego dorobku artystycznym. W 2005 roku założył własną formację Feel. Pierwszy singiel "A gdy jest już ciemno" ukazał się w 2007 roku i niemal natychmiast zaczął podbijać listy przebojów, stając się prawdziwym hitem wśród słuchaczy. Kilka miesięcy później na rynku fonograficznym pojawiła się debiutancka płyta zespołu i już w dniu premiery zyskała status złotej. Ostatecznie album sprzedał się w nakładzie ponad 150 tys. sztuk, otrzymując tym samym status diamentowej.

Obecnie muzycy mają na swoim koncie cztery krążki, a ich największe hity to m.in. "Pokaż, na co Cię stać", "Jak anioła głos", "W odpowiedzi na twój list" czy "Pokonaj siebie" nagrany wraz z Iwoną Węgrowską. Feel może pochwalić się również prestiżowymi nagrodami muzycznymi, wśród których najważniejsze to Fryderyki, Telekamery i Superjedynki.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Kariera zniszczyła jego pierwsze małżeństwo. Związek zakończył się rozwodem

Mimo sukcesów na gruncie zawodowym, życie prywatne Piotra Kupichy nie było usłane różami. Pierwszą żoną wokalisty była Agata Fręś, którą poznał w 1999 roku. Między nimi od razu zaiskrzyło i już po kilku miesiącach postanowili ze sobą zamieszkać. W 2005 roku pobrali się, a niedługo później powitali na świecie pierwszego syna, Pawła. W 2009 roku rodzina powiększyła się o kolejną pociechę, syna Adama. Jednak już wtedy między małżonkami zaczęło się psuć.

Kupicha coraz więcej czasu spędzał poza domem. Gdy nie był w trasie, to pracował w studiu i nagrywał teledyski. Ostatecznie żona wokalisty podjęła decyzję o rozstaniu. — Pewnego mroźnego wieczoru poprosiła, abym się wyprowadził. A ja nie zrobiłem z tym absolutnie nic. (...) Następnego dnia po mojej wyprowadzce Agata zadzwoniła do naszej księgowej, aby ustalić szczegóły podziału majątku — wspominał. Po 14 latach wspólnego życia, małżeństwo rozwiodło się w 2013 roku.

Nowa miłość Piotra Kupichy. Pół roku po rozwodzie po raz trzeci został ojcem

Pół roku po ogłoszeniu rozwodu Kupicha powitał na świecie trzecie dziecko córkę Jagodę, która była owocem związku z Wicemiss Polski, Eweliną Sieniecką. Mimo medialnej burzy, para nie wypowiadała się na temat łączącej ich relacji. W 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu.  — Jestem szczęśliwy, doceniam dom to, że wszyscy są zdrowi i dbam o nich. Zestarzałem się. Rockandrollowe życie czasami dzwoni, ale to dojrzewanie jest w tym wszystkim najpiękniejsze. To, że mogę być w miejscu, w którym chcę być, a nie oszukiwać samego siebie — powiedział, będąc gościem w "Dzień Dobry TVN".

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: