Gosia Andrzejewicz powraca z nowym singlem. Fani komentują jej metamorfozę. "Mam zawał"

Gosia Andrzejewicz na polskiej scenie muzycznej występuje od niemal 20 lat. W trakcie kariery przeszła sporą metamorfozę. Wokalistka chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie, a od jakiegoś czasu promuje swój nowy singiel. Bardzo się zmieniła?

Gosia Andrzejewicz debiutowała w 2004 roku. To wtedy, jeszcze niezależnie, wydała pierwszą płytę. Rok później podpisała kontrakt z wytwórnią. Na scenie muzycznej obecna jest od niemal 20 lat i ma na koncie wiele przebojów, takich jak "Pozwól żyć" czy "Lustro". W 2015 roku postanowiła zrobić sobie przerwę. Urodziła syna, przeszła sporą metamorfozę i niedawno powróciła z nowym singlem. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo O co chodzi w słynnej aferze z wygładzonym nosem Gosi Andrzejewicz? Piosenkarka wyjaśnia

Gosia Andrzejewicz debiutowała niemal 20 lat temu. Przeszła sporą metamorfozę

Gosia Andrzejczuk muzyką interesowała się już od wczesnych lat. W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie, a pierwsze piosenki pisała w liceum. Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała w jazzowo-popowym zespole założonym przez uczniów Akademii Muzycznej w Katowicach. Odeszła z grupy, zmieniła nazwisko na Andrzejewicz i wydała swoją pierwszą płytę. Niezależny debiut pozwolił jej wejść do mainstreamu. W 2005 roku, u boku Ivana i Delfina, pojawiła się na 50. Konkursie Piosenki Eurowizji. W tym samym roku podpisała swój pierwszy kontrakt. Kolejne single i wydane płyty pozwoliły jej zyskać sławę. Występowała na największych festiwalach muzycznych w Polsce, brała udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Gosia Andrzejewicz w 2006 rokuGosia Andrzejewicz w 2006 roku (Fot. Alina Gajdamowicz / Agencja Wyborcza.pl)

W 2015 roku postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu i urodziła syna. Po ciąży miała problem ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów, ale w końcu postanowiła schudnąć. Jak sama przyznawała, "nie chciała za zawsze pozostać pulchną". Zaczęła regularne treningi crossfitu, zmieniła dietę, zrezygnowała z laktozy i glutenu. Udało jej się zrzucić 15 kg.

Bogusław Mec, 4 października 2006 r. Wystąpił w "Szansie na sukces" i pojechał na koncert. 3 dni później zmarł

 

Wciąż koncertuje i wydaje kolejne single. Jest też aktywna w mediach społecznościowych

Gdy nadeszła pandemia, a wraz z nią lockdown, wokalistka znów przybrała na wadze. Jak sama tłumaczyła, powodem były zamknięte siłownie i to, że nie chciało jej się ćwiczyć w domu. W końcu powróciła do ćwiczeń, choć już bez takiej determinacji, jak kiedyś. Wciąż koncertuje, a jej występy przyciągają tłumy. Zmieniła też styl. Gosia Andrzejewicz chętnie publikuje zdjęcia i filmiki na Instagramie, a fani w komentarzach nie szczędzą komplementów.

Przepiękna
Pięknie wyglądasz.
Mam zawał.

- piszą pod niemal każdym jej wpisem. Od jakiegoś czasu artystka promuje swój nowy singiel, "Na zawsze". Bardzo się zmieniła?

 
 

Piotr Kupicha Rozwiódł się z żoną po 14 latach. Pół roku później został ojcem

Więcej o: