Sławomir wypuścił nową piosenkę. Śpiewa "kremik chce do rurki", a fani piszą "to totalny hit"

Jeden z najpopularniejszych wykonawców disco polo, Sławomir, obchodził w miniony weekend 40. urodziny. Gwiazdor uczcił swoje święto, publikując w sieci nową piosenkę. Dwuznaczny tekst utworu "Cudowronek" już wywołał w sieci niemałe zamieszanie.

Sławomir przygotował niespodziankę dla fanów z okazji swoich 40. urodzin, które obchodził w niedzielę (19 marca 2023 roku). Wykonawca disco polo opublikował w sieci teledysk do nowego utworu, w którym wystąpiła jego małżonka, Magdalena "Kajra" Kajrowicz. W teledysku żona muzyka wystąpiła w skąpym stroju kąpielowym, a on śpiewa dwuznaczne wersy. 

Zobacz wideo Sławomir i Kajra: Na naszym weselu goście padli o północy. Co z poprawinami?

Nowa piosenka Sławomira. W teledysku do utworu "Cudowronek" wystąpiła żona wokalisty

Sławomir i Kajra są małżeństwem od 2011 roku i od kilku lat podbijają polską scenę muzyczną. W rodzimym show-biznesie uchodzą za jedna z najbarwniejszych par. Małżeństwo jest niemal nierozłączne i niewiele jest okazji, gdy można zobaczyć ich osobno. Razem występują na scenie podczas licznych koncertów i biorą udział w rozmaitych programach rozrywkowych. Również w teledysku do najnowszej piosenki gwiazdora "Cudowronek", wystąpili wspólnie.

Sławomir opublikował nową piosenkę. Posłuchajcie "Cudowronka"

"Cudowronek" to najnowsza piosenka Sławomira, która, jak zapowiadał, miała być "najbardziej ryzykowną" w jego dotychczasowej karierze. Czy cel został osiągnięty? Po reakcji słuchaczy można wywnioskować, że utwór przypadł im do gustu. Wokalista słynie z kontrowersyjnych tekstów. Tym razem również uraczył fanów dwuznacznymi porównaniami.

Ptaszek chce do gniazdka, kremik chce do rurki, szydło chce do worka, igła chce do dziurki

— śpiewa Sławomir w refrenie, a Kajra, do której kieruje te słowa, przechadza się po plaży w skąpym stroju kąpielowym. Piosenka wywołała wśród internautów niemałe zamieszanie. Pod teledyskiem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których słuchacze składali gwiazdorowi serdeczne życzenia i gratulowali poczucia humoru i dystansu. 

Nutka wpada w ucho. Oby dystans nigdy Cię nie opuszczał i żebyś pozostał sobą
Zachowaj Twoje poczucie scenicznego humoru oraz dystans, jaki posiadasz, co nie jest tak częstą zaletą w artystycznym świecie
Uwielbiam ten twój luz
Piosenka to totalny hit i już nie mogę się doczekać, aż ją usłyszę na żywo na twoim koncercie

— pisali fani. 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: