7-letnia Beyonce zachwyca na scenie. Nagranie jednego z pierwszych występów divy podbija sieć

Beyonce jest jedną z największych gwiazd światowego formatu. Jej droga do kariery była długa i wyboista. Wokalistka debiutowała na scenie jako 7-latka i to z tego okresu pochodzi nagranie jednego z jej pierwszych występów.

Po sieci krąży nagranie jednego z pierwszych występów Beyonce. Na filmiku 7-letnia wokalistka występuje podczas koncertu młodych talentów. Już wtedy było widać, że scena to jej żywioł. Posłuchajcie, jak wtedy brzmiał głos przyszłej gwiazdy.

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

Beyonce stawiała pierwsze kroki na scenie, mając 7 lat. Dziś jest wielką gwiazdą

Beyonce jest jedną z najpopularniejszych wokalistek muzyki popularnej na świecie. Na swoim koncie ma liczne sukcesy i sprzedane w milionowych nakładach albumy. Zanim jednak stała się gwiazdą, wiele lat pracowała na swój sukces. W świecie muzyki zaistniała w latach 90. jako jedna z piosenkarek zespołu Destiny’s Child. Mimo sukcesów w 2001 roku postanowiła zakończyć współpracę i rozpocząć solową karierę. Jednak jej droga do sławy rozpoczęła się znacznie wcześniej, gdy była jeszcze dzieckiem.

 

Bruce Willis i Emma Heminng Bruce Willis świętuje urodziny. Żona aktora publikuje nagranie

Nagranie jednego z pierwszych występów Byeonce podbija sieć. Posłuchajcie, jak wtedy brzmiał jej głos

Pierwsze kroki na scenie Beyonce stawiała jako 7-latka. Występowała wówczas w kościelnym chórze, gdzie odkryto jej talent i niezwykłe umiejętności wokalne. By pokazać się szerszej publiczności, dziewczynka zaczęła brać udział w licznych konkursach dla młodych artystów, które z powodzeniem wygrywała.

Od lat w sieci krąży nagranie jednego z pierwszych występów Beyonce. Choć na filmiku młoda wokalistka wygląda niepozornie, to gdy tylko zaczyna śpiewać piosenkę "Home", już od pierwszych chwil da się odczuć, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Jej głos, a zwłaszcza vibrato, już wtedy budziły ogromny podziw.

 

Sam Neill Sam Neill wyjawił, że zmaga się z nowotworem. "To jest trochę męczące"

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: