Przyszli na koncert Taylor Swift i skradli uwagę całego stadionu. Nagle oczy wszystkich zwróciły się na nich

Ta para kocha muzykę Taylor Swift do tego stopnia, że chciała, aby wokalistka towarzyszyła im podczas ślubu. Zakochani powiedzieli sobie "tak" pod sceną na koncercie artystki.

Fani potrafią być naprawdę mocno związani emocjonalnie z ulubionymi artystami i ich twórczością. Nic więc dziwnego, że chcieliby, aby dźwięki stworzone przez ich idoli towarzyszyły im w najważniejszych momentach życia. Jedna z par uwielbiających muzykę Taylor Swift poszła o krok dalej.

Ślub na koncercie Taylor Swift. Para powiedziała sobie "tak" w obecności ulubionej artystki

Oświadczyny na koncercie to nic w porównaniu z tym, na co zdecydowała się René Hurtado i jej narzeczony Max Bochman. Para sprawiła, że ich wspólny koncert Taylor Swift będzie niezapomniany nie tylko dzięki show na najwyższym poziomie. Zakochani pobrali się w trakcie występu artystki.

Logo magazynu muzycznego Billboard To oni zarobili najwięcej w zeszłym roku. Lista najbogatszych muzyków Billboarda zaskakuje

Jeden z ostatnich koncertów zagranych przez Swift odbył się w Glendale w Arizonie. Kiedy utwór "Seven" artystki zaczął wybrzmiewać do końca, jedna z par obecnych pod sceną wypowiedziała słowa przysięgi małżeńskiej. Ślubu udzielił fanom Swift przyjaciel zakochanych, który zdobył w tym celu odpowiednie uprawnienia. Po formalnej części ceremoni para rzuciła się sobie w ramiona.

Świeżo upieczona żona Hurtado opowiedziała o niezwykłym wydarzeniu w rozmowie z "Rolling Stone".

To było naprawdę ekscytujące. Tak się cieszę, że to zrobiliśmy. To było wyjątkowe, a synchronizacja z koncertem po prostu piękna - mówiła podekscytowana Hurtado.

Pozostali fani Swift obecni pod sceną zachowali się fantastycznie. Zrobili wokół pary miejsce i zaczęli nagrywać filmiki i robić nowożeńcom zdjęcia. Nikt nie był zirytowany ani nie wyraził niezadowolenia w związku z zakłócaniem koncertu.

Ona jest całym moim życiem. Każdy fan Swift zrozumie tę potrzebę włączenia jej do swojego małżeństwa. Ma najlepsze piosenki miłosne, które możesz zadedykować małżonkowi. Jej twórczość to ścieżka dźwiękowa mojego życia, jest dla mnie bardzo ważna - dodaje panna młoda.

Hurtado wyznała, że planuje powtórzyć ceremonię, na którą zaproszą bliskich. Kiedy kobieta będzie szła do ołtarza, w tle wybrzmi utwór "Invisible String" Taylor Swift. Przyjęcie weselne rozpocznie za to od taktów "‘Don’t Blame Me" z płyty "Reputation".

Kadr z filmu 'Fabelmanowie' Ci muzycy powalczą o Oscara. 90-letni John Williams ma szansę zostać rekordzistą

Więcej o: