"The Voice Kids". Zaskakujące wyznanie Cleo. Zdradziła, jakie ma wykształcenie

Z ust trenerów w "The Voice Kids" często padają zaskakujące wyznania. Tak było i tym razem, gdy Cleo w rozmowie z uczestnikiem zdradziła, czym się zajmowała, zanim została jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Wyznanie może zaskoczyć.

Po występie uczestników w programach takich jak "The Voice Kids" często poruszany jest temat osobistych doświadczeń jurorów i trenerów. Tym razem wyznaniem podzieliła się Cleo. Piosenkarka zdradziła, jakie ma wykształcenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Cleo o Eurowizji. Jak ocenia występ Blanki i jak wspomina swój występ z Donatanem?

Cleo w "The Voice Kids" zdradziła swoje wykształcenie. Wyznanie zaskoczyło jurorów

11-letni Filip Robak, który postanowił zaśpiewać hit zespołu BTS, "Permisson To Dance". Chłopiec ostatecznie wybrał drużynę Dawida Kwiatkowskiego, wcześniej jednak opowiedział o swoich marzeniach. Tuż po występie został zapytany o swoje plany na przyszłość. Baron spytał, kim zamierza być, gdy będzie miał 22 lata. – Będę architektem, będę śpiewał i będę projektował – przyznał 11-latek. To wtedy Cleo przyznała, że sama jest architektką krajobrazu i śpiewa. Wyznanie nieco zaskoczyło pozostałych trenerów. – Śpiewasz pięknie. Nie wiem, jak projektujesz – stwierdził Dawid Kwiatkowski. Cleo ucięła dyskusję, stwierdzając, że projektuje równie dobrze.

Jakie Cleo ma wykształcenie? Zanim została piosenkarką, projektowała ogrody

Cleo studiowała na Wydziale Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Po uzyskania tytułu magistra zajmowała się architekturą zieleni. Pracowała m.in. jako ekspertka od projektowania ogrodów przydomowych. Ma też doświadczenie w grafice komputerowej i rysunku odręcznym.

Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała w sieci, gdzie publikowała własne wersje znanych przebojów. Śpiewała też w chórze gospel Soul Connection, próbowała też sił w polskiej edycji programu "X Factor", jednak bez sukcesów. Przełom nadszedł w 2013 roku, gdy do studia nagraniowego zaprosił ją Donatan. Przebój "My Słowianie" oraz występ w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku otworzyły jej drzwi do kariery. Dziś 39-letnia wokalistka ma na koncie sporo sukcesów, w tym dwie diamentowe płyty.

Więcej o: