Evanescence zagra w Polsce! Ile kosztują bilety na koncert? Przedsprzedaż ruszy za kilka dni

Ta wiadomość z pewnością ucieszy polskich fanów Evanescence. Amerykańska grupa rockowa zagra koncert w Warszawie na początku czerwca 2023 roku. Już za kilka dni ruszy sprzedaż biletów.

Na 5 grudnia 2022 roku był zaplanowany koncert Evanescence w Polsce. Muzycy mieli wystąpić wraz z Within Temptation na Arenie Gliwice, jednak z uwagi na chorobę głównej wokalistki, zespół musiał wycofać się z wydarzenia. Teraz grupa zapowiada kolejny koncert dla polskich słuchaczy. Znamy szczegóły.

Zobacz wideo "Elvis". Niezwykły Austin Butler w pierwszym zwiastunie filmu o królu rock and rolla

W Polsce wystąpi Evanescence. "Bring Me To Life" to ich prawdziwy hit

Amerykańska grupa Evanescence funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 25 lat. Zespół, którego liderką jest Amy Lee, cieszy się ogromną popularnością wśród fanów muzyki rockowej. Na swoim koncie mają wiele sukcesów, w tym aż dwie nagrody Grammy, cztery krążki, a także kilka prawdziwych hitów, które podbijały listy przebojów na całym świecie. Ich najpopularniejsze utwory to "Bring Me To Life" oraz "My Immortal". Po długim oczekiwaniu muzycy w końcu wystąpią przed polską publicznością.

 

Bilety na koncert będą sprzedawane już za kilka dni. Znamy szczegóły oferty

Evanescence zagra koncert dla polskich fanów już 5 czerwca 2023 roku. Występ zespołu odbędzie się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w poniedziałek 27 marca, a ich cena będzie wynosić 219 zł. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup w dniu wydarzenia, będzie musiał zapłacić 240 zł. Organizator przewidział również specjalną promocję dla osób, które weszły w posiadanie biletów na grudniowy koncert i po jego odwołaniu udały się wyłącznie na występ Within Temptation. Szczegóły tej oferty zostaną przedstawione w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: